Ubisoft پروژه بعدی خود را قبل از عرضه Far Cry 6 شروع کرده است!

Blender Everything Nodes

Blender Everything Nodes

بالاخره بعداز یکسال انتظار، تقریبا همزمان با سالروز معرفی Blender 2.8، پروژه Blender Everything Nodes به ثمر نشست و اولین تجربه آن منتشر شد. Blender

ادامه مطلب »

عرضه بازی Far Cry 6 نزدیک است و Ubisoft تورنتو به سختی مشغول ساخت پروژه بعدی است. عرضه بازی Far Cry 6، محصول سال‌ها کار یوبیسافت نزدیک است. فهرست مشاغل و درخواست نیروی جدید یوبیسافت نشان می‌دهد که آنها ساخت بازی بعدی را شروع کرده‌اند و چرخه ساخت بازی بار دیگری شروع شده است.

ساخت هرگونه بازی ویدئویی سخت است، ولی ساخت بازی که با فارکرای یا اساسین برابری کند، سخت‌تر است. یوبیسافت یک شرکت بازی‌سازی بین‌المللی با فاتر و مراکز در سراسر جهان است. صدها نفر به صورت همزمان برای ساخت این بازی‌ها تلاش می‌کنند. یوبیسافت معمولا سالانه تعداد زیادی بازی منتشر می‌کند، بنابراین زیاد عجیب نیست که کار بر روی پروژه جدید خود را شروع کرده باشند.

عرضه بازی Far Cry 6 نزدیک است و یوبیسافت تورنتو به سختی مشغول ساخت پروژه بعدی است. عرضه بازی Far Cry 6، محصول سال‌ها کار Ubisoft نزدیک است. فهرست مشاغل و درخواست نیروی جدید یوبیسافت نشان می‌دهد که آنها ساخت بازی بعدی را شروع کرده‌اند و چرخه ساخت بازی بار دیگری شروع شده است.
Ubisoft پروژه بعدی خود را قبل از عرضه Far Cry 6 شروع کرده است!

فهرست مشاغل جدید در شعبه تورنتو این شرکت ، نشان می‌دهد که ساخت پروژه بعدی Ubisoft شروع شده است. این موقعیت برای مدیر تمام وقت روایت داستان است. یوبیسافت تورنتو سال گذشته Watch Dogs Legion را ساخت و به ساخت و توسعه فارکرای 6 کمک زیادی کرد. اگرچه در لیست منشر نشده است که موقعیت شغلی برای ساخت چه بازی است، یوبیسافت اشاره کرده برای معرفی و انتشار اطلاعات بیشتر بسیار هیجان‌زده است.

در ادامه، Ubisoft به مسئولیت‌های موقعیت شغلی مدیر روایت داستان اشاره کرد. علاوه بر همکاری با مدیران و کارگردانان و توسعه تیم نویسندگان، یکی از وظایف این فرد، تحقیق در رابطه با تاریخچه، مکان‌ها و رویداد‌های مختلف برای توسعه داستان و ظاهر بازی است. در اوایل امسال، زمانی که بازی فارکرای 6 سیاسی شناخته شد،

مدیر روایت داستان این بازی اعلام کرد که این بازی به هیچ وجه بیانیه‌ای سیاسی نیست. این مورد به عنوان مسئولیت او ذکر نشده بود، اما واضح است که او باید بتواند از کار خود دفاع کند.

اگرچه اطلاعات زیادی منتشر نشده است، ولی با دقت به برخی نکات کلیدی می‌توان پروژه بعدی Ubisoft را حدس زد. با توجه به اینکه در ذکر جزئیات و وظایف شغلی به تحقیقات تاریخی اشاره شده بود، میتوان حدس زد که بازی بعدی یوبیسافت نسخه دیگری از Assassins Creed یا فارکرای است.

زیرا هر دو مجموعه در مکان‌های تاریخی و بخش‌های مختلف دنیا جای می‌گیرند. با توجه به اینکه کارگردان بازی اساسین کرید والهالا اوایل سال 2021 یوبیسافت را ترک کرد، می‌توان حدس زد که این موقعیت شغلی برای سری اساسین است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها