اگر Far Cry 6 را بازی نکنید آنتون کاستیلو به شما پیام می‌دهد

اگر مدتی است که Far Cry 6 را بازی نکرده‌اید، ممکن است یک ایمیل از آنتون کاستیلو از طرف یوبیسافت دریافت کنید.

برخلاف نسخه‌های قبلی Far Cry، فار کرای 6 نسبتا کمی متفاوت است. این بازی مناظق شهری را بیشتر کرده است، ولی هنوز توانسته است آن حس معروف سری فار کرای را نگه دارد.

به تازگی بعضی از بازیکنان که کمتر به این بازی می‌پردازند از آنتون کاستیلو، دیکتاتور بی رحم جزیره یارا و شخصیت بد بازی Far Cry 6 ایمیلی دریافت کرده‌اند. آنتون در این ایمیل از بازیکنان ناراضی است و ناامید شده است که هنوز نتوانسته‌اند او را شکست بدهند.

اگر Far Cry 6 را بازی نکنید آنتون کاستیلو به شما پیام می‌دهد
اگر Far Cry 6 را بازی نکنید آنتون کاستیلو به شما پیام می‌دهد

این ایمیل با عنوان “تو من را ناامید کردی” به بازیکنان ارسال شده است. در این ایمیل نامه‌ تشکری نیز از آنتون دریافت می‌کنید که از شما برای در اختیار دادن یارا تشکر می‌کند. این ایده برای ایمیل توانسته که فار کرای 6 را دوباره سر زبان‌ها بیاندازد و به صورت دقیق‌تر تبلیغی دوباره برای این بازی باشد.

البته این ایده جدیدی نیست و ناشران دیگری از قبل با استفاده از ایمیل بازیکنان را به تمام کردن بازی تشویق می‌کردند. برای مثال استودیو Bungie هر چند وقت یک بار به بازیکنان ایمیلی درباره جشنواره‌ها و بخش‌های جدید بازی Destiny می‌دهد.

یوبیسافت هم در گذشته از این تکنیک‌ها استفاده کرده است و سال پیش به بازیکنان گزارشی از بازی آنها فرستاده است، ولی این بار کمی عجیب‌تر است از آنجایی که بیشتر بازیکنان زمان زیادی را برای بازی گذاشتند و هنوز هم این ایمیل را دریافت کردند.

در این ایمیل جدای از ناامیدی آنتون از شما، گزارش از کار شما به شما ارسال می‌شود که شامل میزان اسلحه‌های جمع آوری شه و تعداد کشته‌های شما می‌شود. در هر صورت به نظر می‌رسد که یوبسافت تمام استفاده خود را از John Carlo Esposito کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها