اشتباه بزرگ یوبی سافت در دیسک‌های بازی Far Cry 6 صدای کاربران را درآورد

تصور کنید که پس از مدت ها بازی مورد علاقه خود را خریداری کرده اما پس از خرید متوجه می شوید که کمپانی با یک اشتباه عجیب شما را سردرگم می کند. این اتفاقی است که برای خریداران بازی Far Cry 6 روی داده است! دیسک‌های بازی Far Cry 6 عجیب و دردسرساز!

بازی Far Cry 6 یکی از محبوب ترین عناوین 2021، ساخت کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) است. شرکتی که در چند سال اخیر با حواشی متعددی روبرو بوده است. یوبی سافت این بار نیز با یک اشتباه عجیب دیگر، خریداران را حسابی عصبانی کرده است.

تعدادی از خریداران بازی Far Cry 6 که اقدام به خرید نسخه دیسکی و فیزیکی بازی کرده اند، پس از دریافت بازی خود متوجه اشتباهات عجیب ناشر بازی شده اند.

اشتباه بزرگ یوبی سافت در دیسک‌های بازی Far Cry 6 صدای کاربران را درآورد!

تعدادی از آنها پس از خرید متوجه شده اند که دیسک دریافتی خالی بوده و هیچ بازی بر روی آن نصب نیست. آنها در ابتدا با فروشنده و سپس بخش پشتیبانی تماس گرفتند.

اکثر کاربرانی که دیسک های خالی را به جای بازی دریافت کرده اند ساکن اروپا و آمریکا هستند. اما باید گفت که اشتباه توزیع کننده به ارسال تعدادی دیسک خالی به جای بازی محدود نمی شود. تعداد زیادی از خریداران اروپایی بازی فار کرای 6 نسخه کشور روسیه را به اشتباه دریافت کرده اند که امکان ارتقاء آن نیز وجود ندارد.

نسخه های کشورهای گوناگون با زبان، رژیون دستگاه و تفاوت هایی همراه است که حالا در Far Cry 6 امکان ارتقاء بازی از جمله این تفاوت ها است. کاربران برای اجرای Far Cry 6 در نسخه روسی نیازمند ساخت اکانت های روسی بوده اما با این وجود نمی توانند بازی خود را ارتقاء دهند.

این داستان برای تعدادی از کاربران اروپایی و آمریکایی، خصوصا در کشورهای انگلستان، آلمان و استرالیا روی داده است. در حال حاضر یوبی سافت بیانیه ای را در این زمینه منتشر نکرده و نمی دانیم که دلیل این اشتباه چیست.

یوبی سافت در گذشته نیز اشتباهاتی مشابه را با بازی هایی نظیر Assassin’s Creed Valhalla انجام داده بود که در آن زمان نیز دیسک های متعلق به روسیه به اشتباه برای کاربران اروپایی ارسال شده بود. به نظر می رسد که این شرکت نیازمند یک بازنگری دقیق در حوزه توزیع محصولات فیزیکی خود است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها