Rainbow Six Extraction در تاریخ 20 ژانویه عرضه می‌شود

بعد از تاخیر طولانی به نظر می‌رسد که Ubisoft بازی Rainbow Six Extraction را در ژانویه 2022 منتشر می‌کند.

یوبیسافت به تازگی به صورت تصادفی تاریخ عرضه بازی Rainbow Six Extraction را فاش کرده است. یک به روز رسانی جدید در پست وب‌ سایت رسمی یوبیسافت تایید می‌کند که این بازی به تاریخ انتشار خود در 2022 پایبند است و دیگر خبری از تاخیر نیست.

Rainbow Six Extraction در تاریخ 20 ژانویه عرضه می‌شود
Rainbow Six Extraction در تاریخ 20 ژانویه عرضه می‌شود

پست اصلی در 12 ژوئن بارگذاری شد و به نظر می‌رسد که یوبیسافت تصمیم بر به روز رسانی این پست دارد. این شرکت به اشتباه این پست را به روز رسانی کرد و زمان انتشار بازی در 20 ژانویه را فاش کرد. این اولین به روز رسانی بود که بعد از تاخیر و اعلام انتشار در ژانویه به دست ما رسید.

Rainbow Six Extraction قبلا با عنوان Rainbow Six Quarantine معرفی شده بود که متاسفانه بعد از شروع کرونا و قرنطینه واقعی، نام این بازی تغییر کرد. در حالی که نام Quarantine توهین آمیز نیست، به احتمال زیاد توسعه دهندگان تصمیم گرفتند تا نام این بازی را عوض کنند و تصور این که این بازی الهام گرفته از کرونا است را از بین ببرند.

Extraction در ابتدا برای عرضه در سپتامبر برنامه ریزی شده بود، اما در ماه ژوئیه به تعویق افتاد. طبق بیانیه‌ای، هدف Rainbow Six جدید “تغییر نحوه‌ بازی و تفکر در مورد بازی‌های کوآپ” است و این تاخیر برای رسیدن به این هدف لازم بوده است. به احتمال زیاد این تاخیر هم مربوط به تغییر نام قرنطینه بوده است.

Rainbow Six Extraction بازی جدید سری Tom Clancy است که برخلاف نسخه قبل Rainbow Six این بازی کاملا کوآپ است.

این بازی برای عرضه در 20 ژانویه 2022 برنامه ریزی شده است. این بازی برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S، PC و Stadia عرضه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها