اتودسک نرم افزار Flame 2023 را منتشر کرد

اتودسک آخرین نسخه نرم افزار ترکیب، تکمیل و افکت، Flame 2023 را منتشر کرده و این نسخه رابط کاربری و گردش کار را بهبود بخشیده است. Flame اکنون می‌تواند از طریق پلت‌فرم AWS آمازون در فضای ابری نیز مستقر شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

سایر محصولات خانواده Flame شامل دو نسخه Flame Assist و Flare و ابزار درجه‌بندی رنگ Luster است. محصولات خانواده Flame اکنون به طور رسمی در فضای ابری نیز پشتیبانی می‌شوند. به طور کلی این نرم‌افزار روی پلتفرم ابری AWS آمازون آزمایش شده و احتمالاً امکان استقرار محصولات Flame در سایر پلت‌فرم‌های ابری نیز وجود خواهد داشت.

این به‌روزرسانی، مجموعه ابزار جدیدی را به خود نرم‌افزار اضافه نکرده و بزرگترین تغییرات آن به‌روزرسانی رابط کاربری است. سبک طراحی رابط کاربری در این نسخه به روز شد و برخی فونت‌ها و ویژگی‌ها مدرن شدند. اکنون می‌توان رابط کاربری را به حالت HDR تغییر داد تا استفاده از آن در نمایشگرهای HDR آسان‌تر شود.

از سوی دیگر ویرایشگر کانال انیمیشن بازنگری شد و نام‌گذاری بیشتری برای نماهای فردی معرفی شد. به طور کلی شاهد فهرستی از بهبودهای گردش کار در این نسخه از Flame هستیم.

Flame 2023
Flame 2023

شایان ذکر است که هنگام کار با منحنی‌های انیمیشن، همه گزینه‌های کادربندی زیر یک دکمه گروه‌بندی می‌شوند و سیستم فیلترها به طور کامل بازنگری شد. در نهایت همه‌ی اپراتورهای کانال اکنون می‌توانند از یک منوی متنی اعمال شوند. علاوه بر این، محصولات Flame اکنون در مک‌های جدید اپل از طریق شبیه‌ساز Rosetta 2 به جای Apple Silicon پشتیبانی می‌شوند. Autodesk اکنون از Rocky Linux به عنوان جایگزینی برای CentOS پشتیبانی می‌کند.

قیمت و دسترسی Flame 2023

Flame 2023 برای سیستم‌عامل‌های CentOS 7.6 یا Rocky Linux 8.5 و macOS 10.15 به بالا فقط به صورت اجاره‌ای در دسترس است. هزینه اشتراک به 580 دلار در ماه یا 4635 دلار در سال افزایش یافت

Flare 2023 و Flame Assist 2023 نیز برای سیستم عامل‌های CentOS 7.6 یا Rocky Linux 8.5 و macOS 10.15 به بالا در دسترس هستند و اشتراک تک کاربره اکنون 2470 دلار در سال هزینه دارد. در نهایت Luster 2023 فقط در CentOS 7.6 یا Rocky Linux 8.5 در دسترس بوده و هزینه اشتراک تک کاربره 4635 دلار در سال است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها