تلویزیون‌ های جدید فیلیپس برای 2022-2021 معرفی شد؛ برای گیمرها و بازی حرفه‌ای

شرکت فیلیپس تلویزیون‌ های جدید خود را برای عرضه در بازارهای جهانی، برای نیمه اول سال 2021 و نیمه دوم سال 2022 معرفی کرد. تلویزیون‌هایی که برای بازی و استفاده‌های مدرن طراحی شده‌اند.

تلویزیون‌ جدید فیلیپس


تلویزیون‌ های جدید فیلیپس

شاید تصور کنید که منظور ما تلویزیون‌های کنونی فیلیپس است که در بازار ایران توزیع می‌شوند؛ اما باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. تلویزیون‌های فیلیپس که در بازار ایران وارد می‌شوند مدل‌های درجه چندم چینی هستند که از نام این کمپانی استفاده کرده و احتمالاً روح Philips هم از آنها بی خبر است.


تلویزیون‌ های جدید فیلیپس در مدل‌هایی نظیر PUS7506، PUS7906، PUS8506، PUS9206، PML9506 و PML9636 عرضه می‌شوند که PML9636 پرچمدار گروه خواهد بود. تمامی تلویزیون‌ها از رزولوشن UHD/4K بهره برده و دو سیستم روشنایی متفاوت را به همراه دارند؛ Direct LED یا LED Edge. فیلیپس در این خانواده از تلویزیون‌های خود، از سیستم عامل نسبتاً جدید Android TV 10.0 استفاده می‌کند. این سیستم عامل امکان اجرای بازی‌های اندرویدی را نیز به شما می‌دهد.

پشتیبانی از Dolby Vision را نیز به ویژگی‌های آنها اضافه کنید. و اما یکی از قابلیت‌های جذاب تلویزیون‌های Philips 2021-2022 را می‌توان فناوری جدید Ambilight دانست که 4 منطقه نورانی را در پشت بدنه به همراه دارد. Ambilight برای اجرای نور مناسب با بازی‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تلویزیون‌های جدید فیلیپس دارای ALLM، VRR و HDMI eARC است.

فیلیپس تلویزیون‌های 2022-2021 خود را معرفی کرد؛ برای گیمرها و بازی حرفه‌ای
فیلیپس تلویزیون‌های 2022-2021 خود را معرفی کرد؛ برای گیمرها و بازی حرفه‌ای


نور پس زمینه miniLED برای تلویزیون‌ های جدید فیلیپس مورد استفاده قرار گرفته و حدود 1000 دیود LED در پشت پنل تعبیه شده‌اند. سیستم صوتی تلویزیون‌های جدید فیلیپس با آرایش 3.1.2، ساخت کمپانی B&W است. فیلیپس امکان اجرای بازی‌های UHD/4K با نرخ 120 فریم را ممکن ساخته است. تلویزیون‌های Philips 2021-2022 هم اینک در بازار اروپا حضور داشته و به زودی در سراسر جهان توزیع می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دسترسی سریع
راه های ارتباطی
همکاران و تبلیغات

مانی سافت

آموزش هنرهای وابسته به عکس و فیلم

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها