اینتل کامپیوترهای Beast Canyon NUC را با قیمت بسیار بالا وارد بازار کرد!

اینتل یکی از بزرگ ترین سازندگان مینی کامپیوتر یا همان Mini PC در جهان است که عمدتا در خانواده NUC اقدام به عرضه آنها می کند. این شرکت به تازگی کامپیوترهای کوچک Beast Canyon NUC را وارد بازارهای جهانی کرده است که البته قیمت بالای آنها به سرعت خبر ساز شده است. آیا کامپیوترهای Beast Canyon NUC ارزش خرید دارند؟

در بازارهایی مانند ایران که افزایش نرخ ارزهای خارجی منجر به بالا رفتن شدید قیمت ها در تمام مراحل شده است، باید به شدت مراقب خریدهای خود باشید. به عنوان مثال باید بسنجید که با قیمت یک کامپیوتر کوچک اینتل Beast Canyon NUC چه مواردی را می توان تهیه کرد؟

اینتل یکی از بزرگ ترین سازندگان مینی کامپیوتر یا همان Mini PC در جهان است که عمدتا در خانواده NUC اقدام به عرضه آنها می کند. این شرکت به تازگی کامپیوترهای کوچک Beast Canyon NUC را وارد بازارهای جهانی کرده است که البته قیمت بالای آنها به سرعت خبر ساز شده است. آیا کامپیوترهای Beast Canyon NUC ارزش خرید دارند؟ در بازارهایی مانند ایران که افزایش نرخ ارزهای خارجی منجر به بالا رفتن شدید قیمت ها در تمام مراحل شده است، باید به شدت مراقب خریدهای خود باشید. به عنوان مثال باید بسنجید که با قیمت یک کامپیوتر کوچک اینتل Beast Canyon NUC چه مواردی را می توان تهیه کرد؟  شرکت اینتل به تازگی نسل جدید کامپیوترهای کوچک سری NUC را وارد بازار کرده است که شروع قیمت آنها برای پایین ترین مدل 1769 دلار است! البته در برخی فروشگاه ها می توانید آن را با قیمت 1500 دلار آمریکا نیز خریداری کنید. نسخه اولیه دارای پردازنده Intel Core i9-11900KB بوده که البته یک پرچمدار 8 هسته و 16 رشته ای است که می تواند از فرکانس 5 گیگاهرتز نیز عبور کند. همچنین این کامپیوتر نه چندان بزرگ به یک منبع تغذیه یا پاور با توان 650 وات و استاندارد 80 پلاس GOLD مجهز شده است. 16 گیگابایت حافظه رم و 256 گیگابایت حافظه اس اس دی نوع سامسونگ 980 در مدل پایه نصب شده اند. در مدل بالاتر اما شاهد نصب 2 ترابایت حافظه ذخیره سازی Samsung 980 Pro SSD و 64 گیگابایت حافظه رم DDR4 هستیم. همچنین در این کانفیگ اینتل به صورت پیشفرض اقدام به نصب ویندوز Windows 10 Pro کرده است. جالب است بدانید که این کانفیگ با قیمت 3139 دلار به فروش می رسد! با این پول می توانید یکی از کامپیوترهای گیمینگ رده بالای بازار را تهیه کنید.  کیس دارای یک ظاهر معمول با نشان اسکلت در سری کنیون است. همچنین اینتل برای بهره وری بیشتر و نهایت خنک سازی از یک خنک کننده مایع با رادیاتور 360 میلی متری استفاده کرده است. اگر چه همه مشخصات بسیار خوب و رده بالا هستند، اما چنین قیمتی برای یک کامپیوتر در این رده بسیار بالا است!اینتل کامپیوترهای Beast Canyon NUC را با قیمت بسیار بالا وارد بازار کرد!

شرکت اینتل به تازگی نسل جدید کامپیوترهای کوچک سری NUC را وارد بازار کرده است که شروع قیمت آنها برای پایین ترین مدل 1769 دلار است! البته در برخی فروشگاه ها می توانید آن را با قیمت 1500 دلار آمریکا نیز خریداری کنید.

نسخه اولیه دارای پردازنده Intel Core i9-11900KB بوده که البته یک پرچمدار 8 هسته و 16 رشته ای است که می تواند از فرکانس 5 گیگاهرتز نیز عبور کند. همچنین این کامپیوتر نه چندان بزرگ به یک منبع تغذیه یا پاور با توان 650 وات و استاندارد 80 پلاس GOLD مجهز شده است.

16 گیگابایت حافظه رم و 256 گیگابایت حافظه اس اس دی نوع سامسونگ 980 در مدل پایه نصب شده اند. در مدل بالاتر اما شاهد نصب 2 ترابایت حافظه ذخیره سازی Samsung 980 Pro SSD و 64 گیگابایت حافظه رم DDR4 هستیم. همچنین در این کانفیگ اینتل به صورت پیشفرض اقدام به نصب ویندوز Windows 10 Pro کرده است.

جالب است بدانید که این کانفیگ با قیمت 3139 دلار به فروش می رسد! با این پول می توانید یکی از کامپیوترهای گیمینگ رده بالای بازار را تهیه کنید.

کیس دارای یک ظاهر معمول با نشان اسکلت در سری کنیون است. همچنین اینتل برای بهره وری بیشتر و نهایت خنک سازی از یک خنک کننده مایع با رادیاتور 360 میلی متری استفاده کرده است. اگر چه همه مشخصات بسیار خوب و رده بالا هستند، اما چنین قیمتی برای یک کامپیوتر در این رده بسیار بالا است!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها