لیست پرفروش‌ترین بازی‌های استیم منتشر شد

در این مطلب به سراغ جدیدترین آمار از لیست پرفروش‌ترین بازی‌های استیم خواهیم رفت. به نظر شما گیمرهای پر تعداد Steam در هفته های اخیر کدام بازی ها را بیشتر خریداری کرده اند؟ با مازستا همراه باشید.

همانطور که می دانید یکی از ویژگی های استیم ارائه گزارش های مداوم است؛ گزارش هایی متعدد از سخت افزار و سیستم عامل گیمرها گرفته تا آمار فروش بازی ها و حتی ساعت هایی که گیمرها برای اجرای بازی های استیم صرف کرده اند. این بار استیم در جدیدترین گزارش خود به سراغ 10 بازی پُر فروش در هسته سی ام سال 2022 رفته است. ده بازی پُر فروش استیم در سراسر جهان. در مقاله‌ی دیگر در مورد بهترین بازی‌های PS4 2022 بخوانید.

پرفروش‌ترین بازی‌های استیم

پلتفرم استیم دارای گیمرهایی زیاد و متعدد است؛ از این رو گزارش های آن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در وهله نخست بد نیست بدانید که کنسول دستی Steam Deck پُر فروش ترین محصول استیم بوده و حتی در بالاترین رده از جدول استیم برای هفته سی ام و منتهی به ماه جولای نیز دیده می شود.

کنسول Steam Deck با سیستم عامل استیم و سخت افزارهای ساخت AMD، در چند پیکربندی حافظه معرفی و عرضه شده است که رقیب بزرگی برای بهترین های این حوزه مانند نینتندو سوئیچ است.

پرفروش‌ترین بازی‌های استیم

و اما به سراغ لیست پُر فروش ترین بازی های استیم، در هفته منتهی به ماه جولای سال 2022 خواهیم رفت. در ادامه می توانید شاهد لیست بازی های فوق باشید:

  1. Steam Deck
  2. Stray
  3. Digimon Survive
  4. No Man’s Sky
  5. Marvel’s Spider-Man Remastered
  6. Valve Index VR Kit
  7. Elden Ring
  8. Red Dead Redemption 2
  9. Raft
  10. GTA V

بازی Stray که شما در نقش یک گربه قرار داده و دنیای متفاوت را پیش روی گیمرها قرار می دهد، منجر به افزایش 60 درصدی فروش گربه در بسیاری از نقاط جهان شده است!

افزون بر آن، بازی Stray به عنوان پرفروش‌ترین بازی‌های استیم در این هفته نیز دیده می شود. بازی Digimon Survive که محصولی جدید و تازه وارد در دنیای گیم است نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

با وجود آنکه بعید می دانستیم که بازی No Man’s Sky در رتبه بهترین های استیم دیده شود، اما این بازی نیز در رتبه چهارم فروش استیم قرار گرفته است.

نظر شما در مورد پرفروش‌ترین بازی‌های استیم در ماه هشتم از سال 2022 چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها