عرضه نرم افزار Boris FX Mocha Pro 2022.5

اخیرا شاهد عرضه نرم افزار Boris FX Mocha Pro 2022.5 بودیم که در ابتدا در 17 سپتامبر 2021 منتشر شد. در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر این بروزرسانی را در مازستا مطالعه کنید.

نرم افزار Boris FX Mocha Pro 2022.5

Boris FX نرم افزار Mocha Pro 2022.5 را به تازگی منتشر کرده است. این نرم افزار یک برنامه مشهور برای ردیابی مسطح، روتوسکوپ و حذف اشیا است که برای ساخت جلوه‌های بصری و گردش کار پس از تولید استفاده می‌شود. اکنون آخرین نسخه این نرم افزار پشتیبانی بومی را برای پردازنده‌های Apple M1، رندر چند فریم افتر افکت و پلتفرم مرجع VFX 2021 اضافه می‌کند.

Mocha Pro 2022.5

بروزرسانی مبتنی بر عملکرد و استانداردها

Mocha Pro 2022 اساسا یک بروزرسانی عملکرد و گردش کار است، با انتشار مطبوعاتی Boris FX، افزایش سرعت و سازگاری استانداردها بر ویژگی‌های جدید اولویت دارد. تغییرات کلیدی شامل پشتیبانی بومی از پردازنده‌های M1 در مک‌های فعلی اپل، سیستم رندر چند فریم آزمایشی افتر افکت و مشخصات CY2021 پلتفرم مرجع VFX است. علاوه بر این، سرعت رندر نسخه جدید تا 40 درصد افزایش یافته است.

بهبودهایی در ماژول Insert و صادرات PowerMesh

بهبودهای گردش کار شامل پشتیبانی در ماژول Insert نرم افزار برای PowerMesh، سیستم جدید ردیابی سطوح ارگانیک و منحنی معرفی شده در Mocha Pro 2021 است. این تغییر روند نگاشت تصاویر را به محتوای ردیابی شده با PowerMesh ساده می‌کند و نیاز به پیش فشرده‌سازی یا تثبیت معکوس را از بین می‌برد. همچنین اکنون می‌توان داده‌های موقعیت راس PowerMesh را به عنوان یک گره ردیاب Nuke صادر کرد.

همچنین بهبودهای دیگری در کیفیت ماژول Insert، dopesheet و ردیابی گردش کار نیز صورت گرفته است.

بروزرسانی 26 آوریل 2022: عرضه نسخه Boris FX Mocha Pro 2022.5

این بروزرسانی مجموعه جدیدی از ابزارهای پیش‌پردازش را به نرم افزار اضافه می‌کند که شامل: جلوه‌های غیرمخرب مانند تاری، کنتراست، حذف نویز، شارپن و تنظیمات گاما است که می‌توانند قبل از تلاش برای حل عکس‌های دشوار روی فیلم اعمال شوند.

بهبودهای گردش کار شامل یک منوی جدید کلیک راست برای ابزار Surface برای انجام تنظیمات سریع است. همچنین گزینه‌ای برای استفاده از خطوط باز با دست طراحی شده در هنگام استفاده از ماژول لنز برای اصلاح اعوجاج لنز نیز وجود دارد.

سیستم مورد نیاز

برنامه Mocha Pro 2022.5 برای سیستم عامل‌های ویندوز 8 و بالاتر، لینوکس RHEL/CentOS 7 و بالاتر و macOS 10.14 و بالاتر در دسترس است.

سازگاری

پلاگین‌های یکپارچه برای نرم افزارهای زیر در دسترس هستند:

  • After Effects 2014 و بالاتر
  • Premiere Pro CC 2014 و بالاتر
  • Media Composer 8 و بالاتر
  • Nuke 8 و بالاتر
  • Flame 2020/2021
  • Fusion Studio 8 و بالاتر
  • Silhouette 2020 و بالاتر
  • Vegas Pro 14 و بالاتر

قیمت

یک لایسنس جدید برای این برنامه، 695 دلار برای پلاگین‌های Adobe، Avid یا OFX، حدود 995 دلار برای همه پلاگین‌ها و در نهایت 1495 دلار برای نسخه مستقل به اضافه همه پلاگین‌ها قیمت دارد.

نظر شما درباره نرم افزار Boris FX Mocha Pro 2022.5 چیست؟ آیا تجربه استفاده از این ابزار را دارید؟ نظراتتان را برای ما بنویسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها