فیلتر بازی Call Of Duty Mobile همچنان ادامه دارد!

همانطور که می دانید، وضعیت کنونی اینترنت در ایران بسیار خراب بوده و فیلترینگ گسترده، به هزاران کسب و کار لطمه جدی وارد کرده است. در این میان شاهد فیلترینگ مجموعه هایی هستیم که بسیار عجیب و غیر ضروری به نظر می رسد؛ به عنوان مثال می توان به فیلتر بازی Call Of Duty Mobile اشاره کرد. فیلتر بازی کال آف دیوتی موبایل تا چه زمان ادامه دارد؟ با مازستا همراه باشید.

تعداد سرگرمی های آنلاین در ایران چندان زیاد نیست؛ بازی های آنلاین کنونی جزو معدود گزینه های روی میز کاربران، گیمرها و نوجوانان ایرانی هستند. بازی Call Of Duty Mobile از جمله برجسته و پُر طرفدارترین بازی هایی است که در ایران به سرگرمی کاربران می پردازد. این بازی در ابتدای اختلال در اینترنت ایران، فیلتر نبوده و به صورت عادی به کار خود ادامه می داد.

Call Of Duty Mobile

اما حالا بازی کال آف دیوتی موبایل مدتی است که به صورت غیر رسمی فیلتر شده است! در ابتدا بازی Cod Mobile تنها در چند شهر فیلتر شده بود؛ اما کمی بعد، کاربران متوجه شدند که کال آف دیوتی موبایل در تمام شهرهای ایران فیلتر شده است. به واقع Call Of Duty Mobile در تمام شهرها و با تمام سرویس دهنده های ایرانی فیلتر شده و گیمرها برای اجرای این بازی در ایران نیازمند استفاده از فیلترشکن هستند.

متاسفانه می دانیم که فیلتر کردن بازی Call Of Duty Mobile و الزام به استفاده از فیلترشکن، می تواند به کاهش شدید پینگ بینجامد؛ از سوی دیگر، هزاران کاربر و گیمر ایرانی نمی توانند با فیلترشکن های خوب به بازی Call Of Duty Mobile متصل شوند.

همچنین تست های ما نشان می دهد که در اکثر موارد، کاربران می توانند تا محیط لابی بازی نفوذ کرده اما متاسفانه امکان اتصال به سرور و بازی اصلی ممکن نیست.

در حال حاضر خبر مسدود سازی بازی کال آف دیوتی موبایل به صورت رسمی اعلام نشده است؛ علت مسدود کردن این بازی که حتی فاقد محیط چت است نیز به خودی خود نامشخص است! اما چیزی که می دانیم آن است که هنوز علت فیلتر بازی کال آف دیوتی مشخص نشده و از سوی دیگر نمی دانیم که رفع فیلتر این عنوان تا چه زمان به درازا می انجامد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها