تریلر Call of Duty: Vanguard بازیگران و ماموریت آنها را نشان می‌دهد

borisfx mocha pro planar tracking object removal clean plate roto rotoscopy موکا پرو بوریس اف ایکس

Mocha Pro (موکا پرو)

Mocha Pro ابزاری قدرتمند برای ترکینگ به ویژه planar tracking می باشد. با استفاده از موکا پرو میتوانید کلیه عملیات Planar Traking , Object Removal

ادامه مطلب »

پیش از عرضه Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر، اکتیویژن تریلر جدیدی از داستان این سری را منتشر کرده است که گروه اصلی شخصیت‌ها را نشان می‌دهد و ماموریت آنها را در جنگ جهانی دوم نشان می‌دهد.

این تریلر ونگارد بازیگرها و شخصیت‌های جدید را در قسمت داستانی معرفی می‌کند. داستان این بازی در طول و پس از جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد. شخصیت‌های بازی به رهبری گروهبان آرتور کینگزلی، لوکاس ریگز متخصص تخریب، وید جکسون خلبانی ماهر، پولینا پترووا تیرانداز روسی و ریچارد وب دست راست گروهبان کینگزلی در جنگ همکاری می‌کنند.

تریلر Call of Duty: Vanguard بازیگران و ماموریت آنها را نشان می‌دهد
تریلر Call of Duty: Vanguard بازیگران و ماموریت آنها را نشان می‌دهد

تیم کینگزلی گردهم آمده است تا تهدید جدیدی را متوقف کند، زیرا طبق تریلر گروه دیگری از آلمانی‌ها  در تلاش برای به دست آوردن قدرت و معرفی رایش چهارم پس از سقوط هیتلر هستند. سینماتیک‌ها مکان‌ها مختلفی را در بازی نشان می‌دهد، از جمله این مکان‌ها می‌توان به جنگل‌های برفی روسیه و بیابان‌های آفریقای شمالی اشاره کرد.

اکتیویژن همچنین صداپیشگان بازیگران اصلی ونگارد را نیز معرفی کرده است. این افراد شامل:

  • Chike Okonkwo در نقش گروهبان آرتور کینگزلی
  • Laura Bailey در نقش پولینا پترووا
  • Martin Copping در نقش لوکاس ریگز
  • Derek Phillips در نقش وید جکسون
  • Simon Quarterman در نقش ریچارد وب
  • Dan Donohue در نقش ونزل فریشینگر
  • Dominic Monaghan در نقش جنیک ریچتر

استودیو Sledgehammer Games بخش داستانی و چند نفره ونگارد را ساخته است که با بخش جدید زامبی از Treyarch و نقشه جدید وارزون از Raven Software همراه خواهد شد.

در حال حاضر فصل جدید وارزون منتشر شده است، ولی هیچ خبری از نقشه جدید ونگارد در آن نیست. باتوجه به انتشار ونگارد در 5 نوامبر، به هیچ وجه معلوم نیست که این نقشه برای وارزون کی منتشر می‌شود.

پس از انتشار نسخه قبلی ندای وظیفه با عنوان بلک آپس: کلدوار که طرفداران را ناامید کرد امیدواریم Sledgehammer Games بتواند این اشتباه را جبران کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها