CD Projekt برنامه دارد تا مستقل بماند و به شرکت بزرگ‌تری نمی‌پیوندد

CD Projekt برای فروش نیست و به دنبال یک سرمایه گذاری استراتژیک نیز نیست. این را آدام کیسینسکی، مدیر عامل این شرکت در مصاحبه‌ای با یک روزنامه لهستانی اعلام کرده است. به نظر می‌رسد که کریسینسکی بعد از اعلام اخبار سایبرپانک که می‌توانید آن را در مازستا مشاهده کنید تاکید زیادی بر مستقل بودن این شرکت داشته است.

او در ادامه نیز تاکید کرد که همانند سال‌های پیش این استودیو هنوز مستقل می‌ماند و جزوی از یک شرگت بزرگ‌تر نمی‌شود، همچنین به دنبال یک سرمایه‌گذاری استراتژیک نیست. اوایل سال جاری شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه CD Projekt ممکن است خود را در کنار یک شرکت بزرگ‌تر مانند آمازون، مایکروسافت یا حتی سونی ببیند.

CDPR برنامه دارد تا مستقل بماند و به شرکت بزرگ‌تری نمی‌پیوندد
CD Projekt برنامه دارد تا مستقل بماند و به شرکت بزرگ‌تری نمی‌پیوندد

با این حال این شایعات هرگز به .اقعیت تبدیل نشدند. اگرچه Cyberpunk 2077 یک شکست حیاتی و فنی بود که نیاز به سرمایه گذاری و وقت بیشتری برای بازگشت به فروشگاه پلی استیشن داشت، اما همچنان یک سرمایه گذاری سودآور برای این شرکت بود و برنامه‌های آن برای خرید آتی را تقویت کرد.

در ماه مارس گذشته، استودیو CD Projekt Red توسعه دهنده مستقر در ونکوور با نام Digital Scapes را خریداری کرد و در نهایت نام استودیو را به CD Projekt Vancouver تغییر داد. سپس  همین ماه  گذشته، این شرکت لهستانی توسعه دهنده بازی The Molasses Flood، استودیو Drake Hollow را خریداری کرد و نوز ممکن است برنامه‌های دیگری داشته باشد.

این شرکت در حال حاضر تمرکز بیشتری بر روی برنامه‌های خود دارد و در حال حاضر بر روی نسخه‌های نسل بعدی Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 کار می‌کند تا آنها را در اوایل 2022 عرضه کند. CDPR همچنین بسته‌الحاقی‌های سایبرپانک و محتوای رایگان آن را به صورت نامحسوس به سال بعد منتقل کرد.

CDPR یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های بازی‌ سازی است که به نظر قصد دارد این راه فوق‌العاده خود را همینطور ادامه دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها