بازی Crab Game یک بازی رایگان بر اساس Squid game است

شما می‌توانید بازی Crab Game را به صورت رایگان در استیم دانلود و بازی کنید. این بازی همچنین نقد‌های مثبت زیادی در استیم دریافت کرده است و برای یک بازی ساده طرفداران زیادی دارد.

بازی Crab Game در حال حاضر نزدیک‌ترین بازی به سریال Squid Game است و به نظر بازی جذابی است. Squid Game که در زمانی کمتر از دو ماه پیش در نتفلیکس پخش شد، سرتاسر جهان را جذب داستان خود کرده است.

بازی Crab Game یک بازی رایگان بر اساس Squid game است
بازی Crab Game یک بازی رایگان بر اساس Squid game است

طی اعلامیه سرویس استریم نتفلیکس از این سریال بیش از 111 میلیون نفر آن را در 28 روز اول انتشار تماشا کردند. از آنجایی که این سریال بر اساس یک بازی که به نام بازی اسکویید ساخته شده است، نسخه‌های بازی ویدئویی آن در بازی‌های مشهوری مثل فورت نایت و روبلوکس نمایان شدند.

اخیرا در مازستا خبر دادیم که نتفلیکس قصد دارد تا در آینده بازی بر اساس این سریال بسازد، ولی به نظر تیم دیگری سریع‌تر دست به عمل شده‌اند. بازی منتشر شده Crab Game نام دارد و در پلتفرم استیم و به صورت رایگان در دسترس است.

این بازی همان مسابقاتی که در سریال میدیدیم را شامل می‌شود. البته بعضی از مسابقات این سریال قابل اجرا در بازی نیستند پس سازندگان از ایده‌های خود برای جذاب‌تر کردن بازی استفاده کرده‌اند.

در این بازی سرجمع 9 مسابقه و 30 نقشه وجود دارد. این بازی جذاب‌ترین و با کیفیت‌ترین بازی نیست، ولی باری دیگر نشان می‌دهد که کیفیت همیشه موضوع اصلی برای طرفداران نیست. Crab Game در چهل دقیقه توانست نزدیک به 44000 بازیکن جذب کند و در پلتفرم توییچ توجه استریمرها را جلب کند.

شما می‌توانید این بازی را از استیم دریافت کنید و به سرورهای زیادی که بازیکنان ایرانی نیز دارند، متصل شوید. بهتر است که این بازی را قبل از اینکه با یک بازی رسمی از نتفلیکس جایگزین شود امتحان کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها