نتفلیکس ساخت بازی Squid Game را در نظر دارد

مینیونگ کیم، مدیر نتفلکیس آسیا می‌گوید که در حال بررسی ساخت یک بازی ویدئویی بر اساس Squid Game هستند. این خبر خیلی شوکه کننده نیست، چراکه به گفته نتفلیکس Squid Game در حال حاضر پربیننده‌ترین برنامه خود است و The Witcher را با 76 میلیون بیننده پشت سر گذاشته است.

نتفلیکس ساخت بازی Squid Game را در نظر دارد
نتفلیکس ساخت بازی Squid Game را در نظر دارد

سریال درام بتل رویال کره‌ای که گروهی از طردشدگان از اجتماع را نشان می‌دهد که زندگی خود را برای شرکت در بازی با مبلغ جایزه 39 میلیون دلاری، معامله می‌کنند.

نکته مهم در این بازی این است که هرکس که در یک مرحله شکست بخورد، فورا کشته می‌شود. نقاب‌دارانی در این سریال وجود دارند که مراحل را اداره می‌کنند و در صورت شکست، بی درنگ بازندگان را می‌کشند.

کیم گفت که نتفلیکس در حال بررسی ادامه اسکویید گیم است. غول استریم فیلم و سریال قصد دارد تا اسکویید گیم را با ساخت بازی‌ ویدئویی و محصولات مختلف ادامه دهد. نتفلیکس و کارگردان و تهیه کننده اسکویید گیم در حال مذاکره و تصمیم‌گیری برای ساخت فصل دوم این سریال جذاب هستند. کیم با اشاره به اینکه این سریال تنها 1 ماه است که منتشر شده و به این موفقیت رسیده است، احتمالات را افزایش داد.

هنوز هیچ اطلاعاتی مانند شکل بصری این بازی وجود ندارد. در سریال شخصیت‌ها را مشاهده می‌کنیم که در مراحل مختلف رو‌به‌روی هم و در کنار هم قرار دارند. ممکن است که بازی ویدئویی اسکویید گیم، جلوه‌ای مانند Fallguys پیدا کند.

هنوز ساخت بازی بر اساس اسکویید گیم قطعی نیست، ولی سر و صدایی که این سریال در یک ماه اخیر کرده است، می‌‌تواند احتمالات ساخت این بازی را بیشتر کند. با پرطرفدارتر شدن ژانر بتل رویال در سال‌های گذشته، بعید نیست که نتفلیکس برای سوددهی بیشتر از این سریال، بازی ویدئویی اسکویید گیم را هم راه‌اندازی کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها