کارگاه آموزشی Gnomon توسط جیمز میلر به همراه ارائه‌ی فیلم‌های آموزشی

کارگاه Gnomon تکنیک‌های کارآمدی برای ساخت محیط‌های سه بعدی را منتشر کرده است که می‌توان به مجموعه‌ای از ترفندهای تخصصی برای سرعت بخشیدن به گردش کار محیط زیست که توسط جیمز میلر، کهنه کار این صنعت ارائه شده اشاره کرد.

کارگاه و فیلم‌های آموزشی Gnomon توسط جیمز میلر

این کارگاه سه ساعته طیف وسیعی از انواع محیط و برنامه‌های کاربردی نرم افزاری کلیدی برای VFX و انیمیشن‌سازی شامل Clarisse iFX ،Houdini ،Maya ،Metashape ، SpeedTree و Nuke را پوشش می‌دهد.

کارگاه آموزشی Gnomon توسط جیمز میلر به همراه ارائه‌ی فیلم‌های آموزشی
کارگاه آموزشی Gnomon توسط جیمز میلر به همراه ارائه‌ی فیلم‌های آموزشی

در طول دوره کارگاه، میلر در مورد چگونگی ایجاد طیف وسیعی از محیط‌های سه بعدی مختلف بحث می‌کند و تکنیک‌های اثبات شده‌ی تولید را برای سرعت بخشیدن به روند کار در طول آموزش نشان می‌دهد.

او با نشان دادن محیط شهری بزرگ در چشم انداز بیابانی، کاوش در ابزارهای زمینی هودینی، نحوه مدل سازی و پراکندگی اجسام در Clarisse iFX، کار خود را آغاز می‌کند.

میلر در مورد نحوه ترسیم رندرهای ارسال شده از صحنه برای ایجاد یک عکس تمام شده صحبت کند و بهترین شیوه‌های خود را برای استفاده از AOV بیان می‌کند.

این کارگاه نقش فتوگرامتری را در ایجاد محیط های سه بعدی بررسی می‌کند. میلر سپس در محیط دوم خود، به ایجاد یک جنگل به سبک فانتزی، راه اندازی درختان با استفاده از افزونه جدید SpeedTree Engine for Clarisse و ایجاد روح در هودینی می‌پردازد. بخش بعدی این کارگاه آموزشی، همه دارایی‌ها را با بافت‌های استفاده شده در Clarisse iFX برای ایجاد پروژه استفاده می‌کند. میلر در پایان به بررسی نحوه عملکرد موثر در صحنه‌های پیچیده‌ی تولید می‌پردازد.

قیمت و دسترسی به کارگاه آموزشی و فیلم‌های آموزشی Gnomon

تکنیک‌های کارآمد برای ساخت محیط‌های سه بعدی از طریق اشتراک آنلاین در کارگاه Gnomon در دسترس هستند. هزینه اشتراک آن ۴۹ دلار در ماه یا ۴۹۰ دلار در سال است و می‌توانید آموزش را به صورت رایگان به صورت آزمایشی دریافت کنید. البته فیلم‌های آموزشی این دوره نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها