دانلود 1200 آسمان رایگان 2K HDRI جدید از MattePaint

کتابخانه تصویری مرجع آنلاین نقاشی MattePaint، به تازگی 1200 آسمان رایگان  2K HDRI جدید را برای دانلود منتشر کرده است. در ادامه برای اطلاع از جزییات بیشتر و دریافت لینک‌های دانلود این فایل‌ها با مازستا همراه بمانید.

دانلود 1200 آسمان رایگان 2K HDRI جدید

فایل‌های 1200 آسمان رایگان 2K HDRI جدید، نسخه‌هایی با پایین‌ترین وضوح هفت دنباله تجاری اخیر MattePaint هستند که با فرمت EXR با وضوح 2000×1000 پیکسل ارائه شده‌اند و دارای مجوز برای استفاده‌های تجاری خواهند بود.

این فایل‌های جدید شامل بیش از 1200 آسمان پانورامای HDRI که طیف وسیعی از ساعات روز و شرایط آب و هوایی را پوشش می‌دهند، هستند. مانند مجموعه قبلی MattePaint از بیش از 2600 تصویر رایگان 2K آسمان، فایل‌های جدید از کتابخانه تجاری این سایت از آسمان HDRI مشتق شده‌اند.

خوب است بدانید که هر یک از هفت سکانس تایم‌لپسی که برداشت شده، در یک دوره چند ساعته گرفته شده‌اند که با خورشید در ارتفاع 40 تا 50 درجه شروع می‌شود و با آن در پایین افق پایان می‌یابد.

HDRI های 360 درجه به دست آمده دارای محدوده دینامیکی 41 EV (مقادیر نوردهی) بوده و در طیفی از وضوح تا 50K در دسترس هستند.

این فایل‌ها در حقیقت منابع رایگان نسخه‌های 2K خواهند بود. توالی‌ها شامل 150-200 HDRI جداگانه هستند و طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی، از آسمان صاف تا ابرهای سنگین را پوشش می‌دهند.

دسترسی

HDRI ‌های آسمان رایگان MattePaint به عنوان فایل‌های EXR 2000 x 1000 پیکسل به همراه نسخه‌های LDR JPG برای استفاده به عنوان پس‌زمینه ارائه می‌شوند و آن‌ها مجوز استفاده در پروژه‌های تجاری را دارند.

در پایین ما به یک پوشه Google Drive حاوی هر هفت دنباله HDRI پیوند داده شده‌ایم، اما اگر در دسترسی به فایل‌ها مشکل دارید، می‌توانید هر دنباله را به صورت جداگانه از وب سایت MattePaint دانلود کنید.

قیمت

آسمان‌های HDRI با وضوح بالا MattePaint تا عرض 50000 پیکسل از طریق اشتراک‌های پولی در دسترس هستند. در زمان نوشتن، هزینه اشتراک بین 19 دلار در ماه تا 49 دلار در ماه است که می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌ها را تهیه کنید.

شما درباره دانلود 1200 آسمان رایگان 2K HDRI جدید چه نظری دارید و به چه نکاتی در این زمینه می‌توانید اشاره کنید؟ در بخش نظرات دیدگاه‌های خود را برای ما بنویسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها