1800 تصویر رایگان 2K آسمان را از MattePaint دانلود کنید

کتابخانه تصاویر مرجع آنلاین نقاشی مات MattePaint به تازگی 1800 تصویر رایگان از آسمان را منتشر کرده است. این تصاویر که هر کدام با وضوح 2000×1000 پیکسل ارائه شده‌اند و میدان دید 120 درجه‌ای را در بر می‌گیرند، می‌توانند در نقاشی‌های دیجیتال مات یا به عنوان صفحه‌ی پشتی در صحنه‌های سه بعدی استفاده شوند. فایل‌ها هم به‌عنوان تصاویر مجزا و هم به‌عنوان بخشی از کتابخانه PureRef در دسترس هستند.

مجموعه‌ای از چهار JPEG 2K مربوط به آسمان پانوراما 360 درجه HDRI با وضوح بالاتر

همه تصاویر آسمان آزاد از کتابخانه تجاری MattePaint از HDRI‌های 360 درجه مشتق شده‌اند. هر HDRI تجاری 360 درجه دارای یک مجموعه متناظر از چهار تصویر با وضوح پایین است. یعنی چهار چرخش 90 درجه که می‌توان آن‌ها را در یک پانورامای LDR به هم متصل کرد.

1800 تصویر رایگان 2K آسمان را از MattePaint دانلود کنید
1800 تصویر رایگان 2K آسمان را از MattePaint دانلود کنید

تصاویر رایگان با نام فایل‌های HDRI‌ که از آن مشتق شده‌اند واترمارک می‌شوند و استفاده از آن‌ها به‌عنوان پراکسی در صحنه‌ها و سپس «مقیاس‌سازی» به نسخه‌های با وضوح بالا برای تولید امکان‌پذیر است. کتابخانه رایگان MattePaint به طور منظم به‌روز می‌شود و هدف آن افزودن حدود 500 تصویر در ماه است.

دسترسی و سیستم مورد نیاز MattePaint

تصاویر رایگان در کتابخانه‌ی آسمان MattePaint به صورت 2000×1000 پیکسل JPEG ارائه می‌شوند و این تصاویر مجوز استفاده در پروژه‌های تجاری را دارند. می‌توانید آن‌ها را به‌صورت یک بایگانی .zip یا به‌عنوان کتابخانه‌ای برای مشاهده‌کننده‌ی تصویر مرجع PureRef دانلود کنید. PureRef برای سیستم‌عامل‌های Windows 7 به بالا، CentOS 7 به بالا و Ubuntu 16.04 به بالای Linux و macOS 10.12 به بالا در دسترس است و با قیمت 10 یورو (11 دلار) ارائه می‌شود.

آسمان‌های HDRI از طریق اشتراک‌های پولی با وضوح بالای MattePaint تا عرض 50000 پیکسل نیز در دسترس خواهند بود. هزینه اشتراک پولی این کتابخانه بین 19 دلار در ماه تا 49 دلار در ماه است که کاربران می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

1800 تصویر رایگان 2K آسمان را از MattePaint دانلود کنید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها