بخش چند نفره بازی Dune: Spice Wars منتشر شد

همانطور که در طی برنامه PC Gaming Show در اوایل ماه وعده داده شده بود، بخش چند نفره بازی Dune: Spice Wars بالاخره از راه رسید. جدیدترین بروز رسانی بازی Dune: Spice Wars حالت‌های چند نفره و رقابتی را به این بازی RTS اضافه کرده است که به شما اجازه می‌دهد تا با دوستان خود همکاری کنید یا با آنها برای کنترل سیاره Arrakis تا نفس آخر بجنگید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

بخش چند نفره بازی Dune: Spice Wars در حال حاضر شامل دو حالت می‌شود. حالت 2 در مقابل 2 و همه در مقابل همه که در هر کدام از این حالت‌ها در صورت کمبود بازیکن یک ربات می‌تواند جایگزین شود که حالت‌های سختی قابل انتخاب نیز دارد.

شما همچنین می‌توانید برای نقشه‌های بخش چند نفره از جمله Sandworms، Storms و Sietch پارامترهایی را تنظیم کنید. استودیو سازنده این بازی، Shiro Games همچنین اشاره کرده است که شما می‌توانید شرایط پیروز شدن را تغییر دهید.

جدیدترین بروز رسانی بازی Dune: Spice Wars همچنین شامل تغییراتی در هر قسمت بازی می‌شود. استودیو Shiro گفته است آنها برنامه‌ها، قطعنامه‌های سیاسی و مناطق جدید را به بازی اضافه کرده‌اند. همچنین یک پایگاه زیر زمینی جدید و چند تنظیمات جدید برای زمان حمله به بازی اضافه شده است که می‌تواند به بازیکنان کمک کند.

این بروز رسانی همچنین Spice Freighters را از بازی حذف کرده است و به گفته استودیو Shiro یک مشکل که با Shadecache درون بازی ایجاد شده است باعث می‌شود تا تمام بازیکنانی که از DirectX استفاده می‌کنند هر دفعه که وارد بازی می‌شوند پک Shaders را دوباره راه اندازی کنند، البته این مشکل ممکن است بعد از چند بار امتحان دیگر تکرار نشود ولی این استودیو اعلام کرده است که در حال حاضر روی این مشکل کار می‌کند و در حال رفع آن است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها