شرکت EA تا اوایل 2023 چهار بازی معرفی نشده منتشر می‌کند

شرکت EA به تازگی از برنامه‌های خود برای انتهای سال مالی خود رونمایی کرده است. بازی‌ها برای انتشار در اوایل سال 2023 با نام‌های رمزی مختلف برنامه ریزی شده‌اند. چهار بازی در این لیست وجود دارد که هر کدام توسط EA طبقه بندی شده‌اند. در این طبقه بندی‌ها یک عنوان اصلی، یک عنوان بازسازی شده، یک عنوان ورزشی و یک عنوان قسمتی وجود دارد. شرکت EA اعلام کرده که هیچکدام از این عناوین به صورت عمومی معرفی نشده است. در ادامه با مازستا همراه باشید.

شرکت EA

خوشبختانه با تشکر از گزارشات مختلف، می‌دانیم که یکی از این 4 بازی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order 2 است. اگر اخبار مازستا را دنبال کنید، می‌دانید که جف گراب که یکی از قابل اعتمادترین منابع صنعت گیمینگ است به تازگی از تاخیر انتشار این بازی تا 2023 خبر داده است. همچنین طبق گزارشات او این بازی فقط برای کنسول‌‌های نسل نهم و کامپیوتر منتشر می‌شود.

یکی از قسمت‌های عجیب این خبر شرکت EA درباره بازسازی یک بازی برای سال 2023 است. استودیو Motive به تازگی از بازسازی عنوان Dead Space تا اوایل سال 2023 خبر داده بود که می‌تواند به عنوان بازسازی شده EA اشاره داشته باشد، ولی EA در گزارش خود ذکر کرده بود که هیچکدام از این عناوین معرفی نشده‌اند.

در مورد دو بازی دیگر حدس زدن آنها کمی سخت‌ تر است. تام هندرسون که یکی دیگر از منابع مشهور این صنعت است معتقد است که این بازی ورزشی نسخه جدید سری بازی فوتبالی EA خواهد بود. IP اصلی هم که به آن اشاره شده می‌تواند هر بازی باشد، ولی این احتمال وجود دارد که این بازی ریبوت بازی Skate باشد که از قبل پیشبینی شده بود.

لازم به اشاره است که شرکت EA همچنین روی نسخه جدید بازی Need For Speed کار می‌کند که تا انتهای امسال منتشر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها