گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

مدیریت رندرفارم Deadline

مدیریت رندرفارم Deadline

شرکت قدرتمند ThinkBox توسعه دهنده یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت رندرفارم DeadLine می باشد. از DeadLine اصولا در مدیریت رندرینگ تحت شبکه در مقیاس

ادامه مطلب »

در روزهای اخیر مطلبی در زمینه مشکلات کارت‌های گرافیک پرچمدار، از جمله RTX 3090 را  در بازی جدید آمازون موسوم به New World برای شما عزیزان منتشر کردیم؛ حال نه تنها شاهد بیانیه رسمی آمازون در زمینه خرابی کارت‌های گرافیک هستیم، بلکه باید گفت که این فاجعه ابعاد بسیار بزرگ‌تری به خود گرفته و داستان به سمتی عجیب پیش رفته است!

بازی New World محصول جدید آمازون است که به تازگی نسخه بتای آن منتشر شده و گیمرها و کاربران بسیاری اقدام به نصب آن کردند. اما پس از تنها دو روز، بسیاری از گیمرها با سوختن و از بین رفتن کارت‌های گرافیک خود مواجه شدند! گزارش‌های اولیه حاکی از آن بودند که در بالاترین تعداد، شاهد خرابی مدل‌های RTX 3090 خصوصاً از برند EVGA هستیم.

در حال حاضر علت فنی دقیق این ماجرا نامشخص بوده و تنها می دانیم که کارت‌های گرافیک بسیاری در حین اجرای این بازی از بین رفته و می‌سوزند. New World منجر به سوختن و خرابی کارت‌های گرافیک، پس از حداکثر 30 دقیقه بازی می‌شود. اما یک نکته دیگر نیز در این میان وجود دارد. آمازون به تازگی بیانیه‌ای را منتشر کرده و در آن مدعی دروغین بودن این داده‌ها شده است.

گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!
گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

به گفته آمازون هیچ یک از کارت‌های گرافیک فوق دچار ایراد نشده و این ماجرا به صورت کامل مورد تحلیل قرار گرفته است. با این وجود آمازون آپدیتی را برای نسخه بتای بازی New World منتشر کرده و اعلام کرده است که تمامی گیمرها این پچ و آپدیت جدید را منتشر کنند. اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. اگر واقعاً بازی New World هیچ ایرادی ندارد، پس چگونه آمازون آپدیتی را برای آن منتشر کرده است؟

همان‌طور که گفتیم، داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ بیانیه آمازون هیچ تأثیری در ماجرا نداشته و داستان ابعاد گستره تری به خود گرفته است. آخرین اخبار حاکی از آن است که بازی New World منجر به خرابی تعداد زیادی از کارت‌های گرافیک، از هر دو برند AMD و NVIDIA شده است. به عنوان مثال، گزارشی نگران کننده از JayzTwoCents منتشر شده است که به گیمرها توصیه می‌کند که از نصب این بازی پرهیز کنند.

گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!
گزارش جدید و نگران کننده از New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

در این گزارش آمده است که New World طیف گسترده از کارت‌های گرافیک هر دو کمپانی، از جمله RX590 ، RX 6800، RX 6800 XT، RTX 3090، RTX 3080، RTX 3080 Ti و RX 6900 XT را از بین می‌برد. در نتیجه این ایراد دامن گیر تمامی کارت‌های گرافیک پرچمدار خواهد شد! همچنان به شما توصیه می‌کنیم که از نصب این بازی پرهیز کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها