گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

blender-3d-modeling-texture-sculpt-rig-animate-simulation-video-edit-color-grading-rendeirng-eevee-cycles-01
dfmadmin

Blender (بلندر)

بعضی از نرم افزارها را نمیتوان به سادگی تشریح کرد. اگر تا سالیان قبل از کاربران دنیا در مورد نرم افزارهای مدلسازی و انیمیشن سه

ادامه مطلب »

در روزهای اخیر مطلبی در زمینه مشکلات کارت‌های گرافیک پرچمدار، از جمله RTX 3090 را  در بازی جدید آمازون موسوم به New World برای شما عزیزان منتشر کردیم؛ حال نه تنها شاهد بیانیه رسمی آمازون در زمینه خرابی کارت‌های گرافیک هستیم، بلکه باید گفت که این فاجعه ابعاد بسیار بزرگ‌تری به خود گرفته و داستان به سمتی عجیب پیش رفته است!

بازی New World محصول جدید آمازون است که به تازگی نسخه بتای آن منتشر شده و گیمرها و کاربران بسیاری اقدام به نصب آن کردند. اما پس از تنها دو روز، بسیاری از گیمرها با سوختن و از بین رفتن کارت‌های گرافیک خود مواجه شدند! گزارش‌های اولیه حاکی از آن بودند که در بالاترین تعداد، شاهد خرابی مدل‌های RTX 3090 خصوصاً از برند EVGA هستیم.

در حال حاضر علت فنی دقیق این ماجرا نامشخص بوده و تنها می دانیم که کارت‌های گرافیک بسیاری در حین اجرای این بازی از بین رفته و می‌سوزند. New World منجر به سوختن و خرابی کارت‌های گرافیک، پس از حداکثر 30 دقیقه بازی می‌شود. اما یک نکته دیگر نیز در این میان وجود دارد. آمازون به تازگی بیانیه‌ای را منتشر کرده و در آن مدعی دروغین بودن این داده‌ها شده است.

گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!
گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

به گفته آمازون هیچ یک از کارت‌های گرافیک فوق دچار ایراد نشده و این ماجرا به صورت کامل مورد تحلیل قرار گرفته است. با این وجود آمازون آپدیتی را برای نسخه بتای بازی New World منتشر کرده و اعلام کرده است که تمامی گیمرها این پچ و آپدیت جدید را منتشر کنند. اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. اگر واقعاً بازی New World هیچ ایرادی ندارد، پس چگونه آمازون آپدیتی را برای آن منتشر کرده است؟

همان‌طور که گفتیم، داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ بیانیه آمازون هیچ تأثیری در ماجرا نداشته و داستان ابعاد گستره تری به خود گرفته است. آخرین اخبار حاکی از آن است که بازی New World منجر به خرابی تعداد زیادی از کارت‌های گرافیک، از هر دو برند AMD و NVIDIA شده است. به عنوان مثال، گزارشی نگران کننده از JayzTwoCents منتشر شده است که به گیمرها توصیه می‌کند که از نصب این بازی پرهیز کنند.

گزارش جدید و نگران کننده از بازی New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!
گزارش جدید و نگران کننده از New World که تمامی کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

در این گزارش آمده است که New World طیف گسترده از کارت‌های گرافیک هر دو کمپانی، از جمله RX590 ، RX 6800، RX 6800 XT، RTX 3090، RTX 3080، RTX 3080 Ti و RX 6900 XT را از بین می‌برد. در نتیجه این ایراد دامن گیر تمامی کارت‌های گرافیک پرچمدار خواهد شد! همچنان به شما توصیه می‌کنیم که از نصب این بازی پرهیز کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دسترسی سریع
راه های ارتباطی
همکاران و تبلیغات

مانی سافت

آموزش هنرهای وابسته به عکس و فیلم

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها