بازی New World کارت‌های گرافیک را خراب می‌کند!

یک داستان عجیب به تازگی دنیای سخت افزار را تکان داده است؛ خراب شدن کارت گرافیک در حین یک بازی! این داستانی واقعی از ماجرای تعداد زیادی از کاربران و گیمرهایی است که در حین اجرای بازی New World کارت گرافیک گران قیمت خود را از دست داده‌اند.

New World


بازی New World

نسخه بتای بازی New World به تازگی از سوی آمازون منتشر شده است. این بازی که تعداد زیادی از کاربران در انتظار انتشار آن بودند، به سرعت از سوی بسیاری از گیمرها با قیمت 40 دلار خریداری شد.

اما کمی بعد، آنها متوجه اتفاقی هولناک شدند. بسیاری از گیمرهایی که بازی New World را نصب کرده اند، بین 10 الی 30 دقیقه پس از اجرای آن، کارت گرافیک خود را از دست داده اند!

این بازی منجر به خرابی و از بین رفتن کارت های گرافیک، خصوصا در مدل RTX 3090 می شود. تعداد زیادی از کاربرانی که کارت های گرافیک خود را از دست داده اند،

از مدل های EVGA RTX 3090 استفاده کرده و حالا به نظر می رسد که EVGA نیز مانند آمازون به یک حاشیه سنگین و جدید کشیده شده است. کارت گرافیک RTX 3090 که حتی در برخی مدل های سفارشی قیمت آن از مرز 2000 دلار هم عبور کرده است، گران ترین کارت گرافیک انویدیا است.

بازی New World
New World

در حال حاضر نه آمازون و نه سازندگان New World و یا تولید کنندگان کارت های گرافیک به این اتفاق واکنش نشان نداده اما بدون شک در روزهای آتی شاهد واکنش آنها به این مسئله خواهیم بود.

تمامی رسانه ها به کاربران توصیه می کنند که در وضعیت کنونی از نصب و اجرای New World به شدت پرهیز کنند. همانطور که گفته شد، این بازی بسیاری از کارت های گرافیک را از پا درآورده اما RTX 3090 در اولویت است. در حال حاضر مشخص نشده است که این ایراد چگونه از بازی به کارت های گرافیک منتقل می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دسترسی سریع
راه های ارتباطی
همکاران و تبلیغات

مانی سافت

آموزش هنرهای وابسته به عکس و فیلم

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها