ZOTAC کارت گرافیک خاص RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition را معرفی کرد

کارت‌های گرافیکی که بر اساس بازی‌ها طراحی و ماد می‌شوند همواره از طرفداران بسیاری برخوردار هستند؛ نوبتی هم که باشد نوبت به برند ZOTAC می‌رسد تا یکی از این محصولات را با طراحی متفاوت وارد بازارهای جهانی کند. در ادامه با کارت گرافیک زیبا و خاص ZOTAC RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition آشنا شوید.

ZOTAC کارت گرافیک خاص RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition را معرفی کرد
کارت گرافیک خاص RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition را معرفی کرد

بازی Naraka Bladepoint یک بازی آنلاین چند نفره است که توسط استودیوی 24 Entertainment طراحی شده و می‌تواند در هر مرحله حداکثر 60 بازیکن را در خود جای دهد. این بازی در تاریخ 12 آگوست وارد بازار شده و در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. حال ZOTAC با کمک سازندگان این بازی، کارت گرافیکی با نام ZOTAC RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition را معرفی کرده است.

کارت گرافیک Zotac 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint
گرافیک Zotac 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint

کارت گرافیک ZOTAC RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition یک نسخه تغییر یافته از X-Gaming بر اساس تراشه RTX 3080 Ti است که بر اساس بازی Naraka Bladepoint طراحی شده است. باید بدانید که این کارت گرافیک ارزان نبوده و بعید است که خرید و تهیه آن برای کاربران خارج از چین کار ساده‌ای باشد. به هر حال با یک نمونه سفارشی کمیاب روبرو هستیم.

کارت گرافیک RTX 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint Edition توسط کمپانی تا حدودی اورکلاک شده و به فرکانس بوست 1680 مگاهرتز رسیده است. این فرکانس به معنی اورکلاک ناچیز 0.9 درصدی است. همچنین فرکانس پایه این محصول نیز 1365 مگاهرتز است. این کارت گرافیک به 12 گیگابایت حافظه GDDR6X مجهز بوده و از تراشه‌های حافظه 19 گیگابیتی استفاده می‌کند.

کارت گرافیک Zotac 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint
کارت گرافیک 3080 Ti X-Gaming Naraka Bladepoint

برند زوتاک یکی از تولید کنندگان خوشنام گرافیک در سطح جهان است که به دلیل محصولات با کیفیت و قیمت مناسب خود توانسته است که در بین گیمرها از استقبال خوبی بهره مند شود. به دلیل مشکلات وارداتی، در ایران به صورت خیلی قوی ظاهر نشده است و هر از چندگاهی یکی از واردکنندگان برخی از محصولات این شرکت را وارد میکند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها