کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد

کونامی اولیه به روز رسانی بازی جدید خود یعنی eFootball را به سال 2022 انتقال داد. به روز رسانی 0.9.1 که قرار بود در 28 اکتبر منتشر شود، حالا قرار است در اوایل نوامبر در دسترس قرار بگیرد.

این شرکت طی توییتی از کاربران عذرخواهی کرد و گفت که قصد دارند تا زمان مورد نیاز را بگیرند تا این بازی را بهتر کنند و تجربه واقعی را در دسترس قرار دهند. کونامی به زودی تاریخ دقیق و جزئیات به روز رسانی را فاش می‌کند، ولی در حال حاضر قصد دارد تا بر پیشرفت بازی کار کند و طرفداران را خوشحال نگه دارد.

کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد
کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد

کونامی قبلا از شروع فاجعه بار eFootball عذرخواهی کرده است و قول داده که مواردی که قبلا گزارش شده و مواردی که در آینده گزارش می‌شود را درست کند. البته هنوز مشخص نیست که به روز رسانی 0.9.1 چه مشکلاتی را قرار است حل کند.

بازی eFootball بسیار محدود راه‌اندازی شد، بخش آفلاین بازی شامل مسابقه با رایانه بود و مسابقات آنلاین تنها شامل یک حالت بازی بود. شروع این بازی به قدری بد بود که به عنوان بدترین بازی استیم شناخته شده است.

کونامی قبل از راه‌اندازی بازی eFootball اصرار داشت که این بازی با گذشت زمان و دریافت به روز رسانی‌ها پیشرفت می‌کند، که البته بعد از عرضه متوجه این اصرار کونامی شدیم. قبل از عرضه بازی، کونامه گفته بود که اولین به روز رسانی در اواخر پاییز منتشر می‌شود که قرار است بخش Creative Teams که به حالت My Club سری PES شباهت دارد را اضافه کند.

بازیکنان جدید، قراردادها، مودهای بیشتر، Creative League، چالش‌ها و بازی‌های آنلاین سریع جزو مواردی هستند که از قبل برای به روز رسانی اعلام شده بودند.

eFootball در هنگام عرضه کیفیت فوق‌العاده‌ای نداشت و تا به الان نتوانسته است جایگزین PES شود. امیدواریم که کونامی هر چه سریع‌تر تصمیم به حل مشکلات و راضی کردن طرفداران بکند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها