کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد

Chaos Group Chaos Vantage
dfmadmin

Chaos Vantage

شرکت Chaos Group از  Chaos Vantage رونمایی کرد. این محصول جدید ابزاری جهت مرور و نمایش فایل های صحنه های VRay بزرگ به صورت Realtime

ادامه مطلب »

کونامی اولیه به روز رسانی بازی جدید خود یعنی eFootball را به سال 2022 انتقال داد. به روز رسانی 0.9.1 که قرار بود در 28 اکتبر منتشر شود، حالا قرار است در اوایل نوامبر در دسترس قرار بگیرد.

این شرکت طی توییتی از کاربران عذرخواهی کرد و گفت که قصد دارند تا زمان مورد نیاز را بگیرند تا این بازی را بهتر کنند و تجربه واقعی را در دسترس قرار دهند. کونامی به زودی تاریخ دقیق و جزئیات به روز رسانی را فاش می‌کند، ولی در حال حاضر قصد دارد تا بر پیشرفت بازی کار کند و طرفداران را خوشحال نگه دارد.

کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد
کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد

کونامی قبلا از شروع فاجعه بار eFootball عذرخواهی کرده است و قول داده که مواردی که قبلا گزارش شده و مواردی که در آینده گزارش می‌شود را درست کند. البته هنوز مشخص نیست که به روز رسانی 0.9.1 چه مشکلاتی را قرار است حل کند.

بازی eFootball بسیار محدود راه‌اندازی شد، بخش آفلاین بازی شامل مسابقه با رایانه بود و مسابقات آنلاین تنها شامل یک حالت بازی بود. شروع این بازی به قدری بد بود که به عنوان بدترین بازی استیم شناخته شده است.

کونامی قبل از راه‌اندازی بازی eFootball اصرار داشت که این بازی با گذشت زمان و دریافت به روز رسانی‌ها پیشرفت می‌کند، که البته بعد از عرضه متوجه این اصرار کونامی شدیم. قبل از عرضه بازی، کونامه گفته بود که اولین به روز رسانی در اواخر پاییز منتشر می‌شود که قرار است بخش Creative Teams که به حالت My Club سری PES شباهت دارد را اضافه کند.

بازیکنان جدید، قراردادها، مودهای بیشتر، Creative League، چالش‌ها و بازی‌های آنلاین سریع جزو مواردی هستند که از قبل برای به روز رسانی اعلام شده بودند.

eFootball در هنگام عرضه کیفیت فوق‌العاده‌ای نداشت و تا به الان نتوانسته است جایگزین PES شود. امیدواریم که کونامی هر چه سریع‌تر تصمیم به حل مشکلات و راضی کردن طرفداران بکند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

کونامی اولین به روز رسانی eFootball را به تاخیر می‌اندازد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها