چند مبارزه اصلی بازی Elden Ring نرف شده است

سه ماه از عرضه بازی Elden Ring گذشته است، ولی هنوز هم این بازی به همان اندازه مورد توجه بازیکنان قرار دارد. جذابیت و موفقیت گسترده این بازی ممکن است برای بعضی افراد کمی عجیب به نظر برسد. مخصوصا اگر بازی را تجربه کرده باشید و خوشتان نیامده باشد. خبر خوب این است که اگر شما هم با سختی بازی Elden Ring راحت نبودید، بسیاری از مبارزات اصلی بازی به طرز قابل توجهی نرف شده‌اند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

پس اگر شما هم می‌خواهید به جمع میلیون‌ها بازیکنی که در حال تجربه Elden Ring هستند بپیوندید الان بهترین زمان است چراکه برخی از آن نبردهای بی‌رحمانه‌ای که درباره‌اش شنیدید در حال حاضر راحت‌تر شده است.

بیشتر این نبردها مبارزاتی که بوده است که شامل چند دشمن هوش مصنوعی می‌شود که ممکن است همزمان به شما حمله کنند، ولی خوشبختانه FromSoftware به صورت مخفی بیشتر آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

بازی Elden Ring

این خبر به لطف استریمری به نام Illusory Wall به دست رسیده است که برخی از مبارزات را قبل و بعد از بروزرسانی 1.04 بررسی کرده است. اگرچه FromSoftware به طور خاص ذکر نکرده که این تغییرات در بازی اعمال شده است، ولی این تغییرات در ویدیو‌های Illusory Wall به وضوح دیده می‌شود.

در هر حال دشمنانی که معمولا در کنار هم بودند و به صورت تهاجمی به شما حمله می‌کردند؛ اکنون راحت‌تر هستند. FromSoftware از دو روش برای راحت‌تر کردن این مبارزات استفاده کرده است.

اول از همه، اگر یکی از دشمنان به طور فعال به شما حمله نکند به عقب می‌رود تا شما بعد از شکست دادن دشمن اول به سراغ او بروید. این موضوع به طور همزمان با تغییر دوم عمل می‌کند. تغییر دوم موجب می‌شود تعداد بسیاری از آنها به صورت همزمان به شما حمله کنند. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها