کارت گرافیک ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L معرفی شد

ظاهر کارت گرافیک تا چه حد برای شما مهم است؟ این بار با یک کارت گرافیک متفاوت در خدمت شما هستیم؛ کارت گرافیک ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L با ظاهر پنهان‌کار و استتار که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L
ELSA x GeForce RTX 3060 SAC/L

کارت گرافیک ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L ماحصل همکاری دو شرکت ELSA و INNO3D است که از تراشه RTX 3060 بهره می‌برد. این کارت گرافیک با ظاهر پنهان‌کار و استتار شده، بسیار متفاوت از تمامی کارت‌های گرافیک موجود است. به نظر می‌رسد که این طراحی از یک ذهن خلاق پدیدار شده است که در عین سادگی متفاوت است.

این کارت گرافیک از یک خنک کننده دو فن استفاده می‌کند که بر روی آن هیچ خبری از LED RGB نیست. سازنده تلاش کرده است تا خطوط بدنه را تا جای ممکن محو کرده و ظاهری یکپارچه به کارت گرافیک بدهد. رنگ آمیزی آن نیز به طور کامل یکسان بوده و حالتی استتار گونه به آن می‌دهد.

ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L
ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L

کارت گرافیک ELSA x GeForce RTX 3060 SAC/L از دو فن 90 میلی متری با 15 پره برای هر فن بهره می‌برد. خنک کننده این کارت گرافیک وام گرفته از طراحی INNO3D Twin X2 است که البته عملکردی خوب اما نه عالی را به همراه دارد. در نتیجه سازنده از فکر اورکلاک کارت گرافیک بیرون آمده و آن را با فرکانس‌های مرجع انویدیا همراه ساخته است.

ELSA x INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L
INNO3D GeForce RTX 3060 SAC/L

این کارت گرافیک با توان 170 واتی، از 12 گیگابایت حافظه GDDR6 به همراه رابط 192 بیتی استفاده می‌کند. این کارت گرافیک دارای فرکانس بوست 1777 مگاهرتز است. این کارت گرافیک با قیمت 599 دلار روانه بازارهای جهانی شده است. باید دید با توجه به افزایش تعداد کارت های گرافیک و کاهش قیمت ها، باز هم این برندها میتوانند به راحتی کالای خود را بفروشند یا خیر ؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها