Epic Games برنامه iOS رایگان Live Link VCAM را برای UE4 منتشر کرد

شرکت اپیک گیمز به تازگی برنامه‌ی Live Link VCAM را منتشر کرد. این برنامه یک برنامه رایگان iOS است که برای فعالیت های مجازی، امکان کنترل یک دوربین مجازی در داخل یک صحنه را از طریق iPad یا iPhone فراهم می‌کند.

کاربران می‌توانند حرکت دوربین سه بعدی را از طریق تبلت یا موبایل خود کنترل کرده، زوم و فوکوس کنند و داده‌های دوربین را برای استفاده درSequencer ، مجموعه ابزارهای ویرایش سینمایی UE4 ضبط کنند.

این برنامهiOS  به صورت رایگان برای Unreal Engine در زمینه‌ی جستجوی مکان مجازی و فیلمبرداری ارائه شده است. در نتیجه همانطور که متوجه شده‌ایدLive Link VCAM  یک ابزار فیلمبرداری مجازی است.

Epic Games برنامه iOS رایگان Live Link VCAM را برای UE4 منتشر کرد
Epic Games برنامه iOS رایگان Live Link VCAM را برای UE4 منتشر کرد

این برنامه برای کار تولیدات مجازی، جایگزین برنامه قدیمی Unreal Remote شده و تجربه کاربری مناسب‌تری را ارائه می‌دهد. این برنامه از چارچوب ARKit اپل برای انتقال داده‌های موقعیتی و چرخشی از طریق iPhone یا iPad به دوربین مجازی در Unreal Engine استفاده می‌کند و سپس نمای دوربین مجازی را به دستگاه تلفن همراه باز می‌گرداند.

کاربران می‌توانند از طریق تبلت یا لپ تاپ، دوربین سه بعدی را هدایت کرده و پارامترهای آن را از طریق رابط تلفن همراه، از جمله فوکوس لنز، زوم و دیگر موارد این چنینی تنظیم کنند. Live Link VCAM علاوه بر جستجوی مکان‌های مجازی، می‌تواند برای ضبط تصاویر واقعی برای پروژه‌های VFX یا انیمیشن نیز استفاده شود.

این برنامه دارای پشتیبانی از کد زمانی از طریق ساعت سیستم دستگاه iOS یا یک سرور NTP بوده و به پشتیبانی از TentacleSync می‌پردازد. این برنامه یک جایگزین رایگان برای سیستم‌های دوربین مجازی تجاری برای موتور غیرواقعی مانند Glassbox Technologies ’Dragonfly است.

Live Link VCAM به صورت رایگان برای iOS 14.0 به بالا در دسترس است و با Unreal Engine 4.27 سازگار خواهد بود. شایان ذکر است که استفاده از ویرایشگر Unreal Engine نیز کاملا رایگان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Epic Games برنامه iOS رایگان Live Link VCAM را برای UE4 منتشر کرد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها