EVGA RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper

شرکت EVGA بالاخره کارت تخصصی کولینگ مدار باز خود را با نام EVGA GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper معرفی کرد. این کارت گرافیک که در رده کارت های بسیار قدرتمند شرکت ای وی جی ای می باشد به نام KingPin افسانه ای نام گذاری شده است.

KINGPIN Hydro Copper

اورکلاکر افسانه ای KingPin که یکی از بهترین و تاریخی ساز ترین اورکلاکر های جهان است، همیشه به عنوان بخشی از رده محصولات شرکت EVGA در تولیدات این شرکت مورد استفاده قرار میگرد. اینبار نیز کارت قدرتمند EVGA RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper که ویژه کولینگ های کاستوم یا مدار باز طراحی و تولید شده است، به صورت تک اسلات (single slot) تولید شده است تا بتوانید به سادگی تعداد بیشتری از این غول عظیم را بروی یک مادربرد استفاده نمایید.

EVGA GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper
RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper

همانطور که میدانید، ضخامت کارت های RTX 3000 باعث شده است که این سری از کارتها جای بسیار زیادی را بروی مادربرد سیستم شما اشغال کنند. به دلیل تولید حرارت و مصرف بالای این کارتها، عملا نمیتوان رادیاتورهای آنها را بدون کاهش سرعت کارت، بهینه سازی کرد تا فضای کمتری را اشغال کنند. اما کارت GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper علاوه برکارایی بسیار بالا، سرعت و توانایی همیشگی این سری از کارتها و اورکلاک تخصصی KingPin، با اندازه بسیار مناسب خود میتواند فضای بسیار کمی را بروی سیستم شما اشغال کند.

EVGA GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper

کار گرافیک EVGA RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper از PCB با 12 لایه و طراحی اختصصای EVGA، سه ورودی پاور 8 پین ، و مدار تغذیه (VRM) 23 فاز تشکیل شده است که ابهتی خاص به این کارت می بخشد.

این کارت گرافیک دارای سه پورت خروجی DisplayPort و یک HDMI 2.1 می باشد. این کانکتورها تقریبا با دیگر رده های کارت این سری مشابه و برای مصارف مختلف کافی است.

تیم توسعه EVGA معتقد است که این کارت برای اورکلاکرهای حرفه ای طراحی شده است تا بتوانند حداکثر کارایی را از این غول بی شاخ و دم بدست آورند. در این لحظه از نگارش خبر هنوز مشخصات کلاک پایه و بوست این کارت و قیمت آن مشخص نشده است.

از آنجایی که این کارت برای سیستم هایی با کولینگ مدار باز یا سفارشی توسعه داده است، انتظار می رود علاوه بر کارایی بسیار بالا، زیبایی خیره کننده ای را نیز داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها