Faceware Studio با قیمت جدید و لینک زنده رایگان Unreal ارائه شد

Faceware Technologies برنامه فیلمبرداری بدون نشانگر Faceware Studio 1.5، آخرین نسخه از سیستم موکاپ صورت real-time خود را برای پخش زنده، بازی‌ها و کارهای VFX منتشر کرده است. این به‌روزرسانی از دوربین‌ها و وب‌کم‌های جدید پشتیبانی می‌کند و عملکرد را «تا 30 درصد» بهبود می‌بخشد.

علاوه بر این،Faceware  قیمت‌گذاری مستقل جدیدی را برای هنرمندانی که کمتر از 100000 دلار در سال درآمد دارند، به همراه پلاگین جدید پیوند زنده رایگان برای Unreal Engine، ارائه شده است. برای هنرمندان مستقلی که می‌خواهند داده‌های حرکت صورت را به‌طور زنده در Unreal Engine پخش کنند، این تغییرات هزینه‌ی استفاده از Faceware Studio را از ۳۶۴۰ دلار در سال به ۲۳۹ دلار در سال کاهش می‌دهد.

Faceware Studio با قیمت جدید و لینک زنده رایگان Unreal ارائه شد
Faceware Studio با قیمت جدید و لینک زنده رایگان Unreal ارائه شد

حرکات صورت یک بازیگر را به صورت real-time ایجاد کرده و داده‌ها را به موتورهای بازی بفرستید

استودیوی Faceware که سال گذشته به عنوان جایگزینی برای Faceware Live راه اندازی شد، فیلم چهره یک بازیگر را در زمان واقعی پردازش می‌کند و داده‌های حاصل را برای یک شخصیت CG در MotionBuilder،Unity  یا Unreal Engine پخش می‌کند.

کاربران می‌توانند داده‌های انیمیشن تولید شده توسط استودیو Faceware را به صورت real-time تنظیم کنند. همچنین با مجموعه ابزار Motion Effects  می‌توانید کنترل صورت را برای خروجی دیگری تغییر دهید.

Faceware Studio 1.5: پشتیبانی از دوربین‌های بیشتر و دوربین‌های مجازی

ویژگی‌های جدید Faceware Studio 1.5 شامل پشتیبانی از صدها دوربین و وب‌کم مختلف و همچنین پشتیبانی از دوربین‌های مجازی، از جمله برنامه‌هایی مانند OBS، Streamlabs،ManyCam  و EpocCam است. این به‌روزرسانی همچنین هنگام پخش استریم با نرخ فریم و وضوح بالا، عملکرد را «تا 30 درصد» بهبود می‌بخشد.

قیمت گذاری مستقل جدیدی برای افرادی که کمتر از 100000 دلار در سال درآمد دارند ارائه شده است اما با این حال، تغییرات کلیدی برای کاربران فردی و استودیوهای کوچک نیز وجود خواهد داشت.Faceware Studio 1.0  نسبت به نسخه‌ی قبلی خود یعنی Faceware Live افزایش قابل توجهی داشته و در قیمت499  دلار در سال با اشتراک استاندارد 2340 دلار در سال ارائه شده است.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

Faceware Studio فقط برای  Windows 7به بالا در دسترس است. پلاگین‌های یکپارچه‌سازی برای MotionBuildeUnity  و Unreal Engine  در دسترس هستند و همه اکنون به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارند.

برای هنرمندان و استودیوهایی که کمتر از 100000 دلار در سال درآمد دارند، هزینه اشتراک 239 دلار در سال است. هزینه اشتراک کامل 2340 دلار در سال و مجوزهای دائمی در صورت درخواست در دسترس خواهند بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Faceware Studio با قیمت جدید و لینک زنده رایگان Unreal ارائه شد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها