Elite Landscapes: Bundle Pack برای Unreal Engine منتشر شد

dfmadmin

اورکلاک CRUCIAL BALLISTIX

شرکت کروشال توانست رکورد اورکلاکینگ حافظه را برای محصولات خود ثبت نماید. رکورد اورکلاک اینبار با  CRUCIAL BALLISTIX ثبت شد. اورکلاک CRUCIAL BALLISTIX 7004MHz اینبار

ادامه مطلب »

Epic Games مجموعه‌ای از دارایی‌های محیطی Elite Landscapes را ایجاد کرده و به صورت real-time در اختیار کاربران قرار داده است. این مجموعه Elite Landscapes: Bundle Pack به صورت رایگان از طریق فروشگاه Unreal Engine در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

معرفی دارایی‌های محیطی Elite Landscapes

مجموعه‌ی محیطی جدید Epic Games شامل ۲۳ منظره موتور غیر واقعی و ۷ چشم انداز آسمان بوده که توسط هنرمند بازی اسماعیل کمال چیفتچی اوغلو، معروف به ولاریون، بنیانگذار استودیو RealityArts، ایجاد شده است. این بسته بخشی از بازار رایگان Epic Games برای اکتبر ۲۰۲۱ است.

۷ چشم انداز ۳۶۰ درجه آسمان و ۲۳ منظره رایگان UE4 برای Unreal Engine دریافت کنید!
۷ چشم انداز ۳۶۰ درجه آسمان و ۲۳ منظره رایگان UE4 برای Unreal Engine دریافت کنید!

مجموعه Elite Landscapes: Bundle Pack شامل شش بسته دارایی جداگانه است که محیط‌هایی از بیابان‌ها و کوه‌ها تا سیارات بیگانه را بازسازی می‌کند.

این مجموعه شامل ۲۳ منظره موتور غیرواقعی با LODهای اتوماتیک و امکان برخورد با بافت‌های ۴۱۹۲ × ۴۱۹۲ پیکسل و نقشه‌های حرارتی اصلی ۸۱۹۲ × ۸۱۹۲ پیکسل است. این بسته همچنین شامل هفت آسمان پانوراما ۳۶۰ درجه با رنگ مات بوده که برای استفاده در پروژه‌های مختلف مناسب است.

سیستم مورد نیاز و دسترسی Elite Landscapes: Bundle Pack

Elite Landscapes: Bundle Pack با Unreal Engine 4.20 به بالا سازگار است. تا پایان اکتبر ۲۰۲۱ می‌توانید این مجموعه‌ی جذاب و کاربردی را از طریق بازار موتورهای غیرواقعی رایگان در اختیار داشته باشید و از آن‌ بهره‌مند شوید. این مجموعه بسیار کاربردی بوده و برای هنرمندان به خصوص Unreal Engine 4.20 کارایی و عملکرد بالایی را ارائه خواهد کرد در نتیجه اگر شما هم جزو آن دسته از هنرمندان هستید، منتظر این مجموعه باشید و آن را از اواخر ماه جاری دریافت کنید.

از سوی دیگر بد نیست بدانید که حقوق بازار اجازه می‌دهد تا دارایی‌هایی که توسط Epic Games ایجاد نشده‌اند به موتورهای بازی دیگر و نرم افزار DCC صادر شوند، اگرچه بدیهی است که برخی از ویژگی‌ها نیاز به UE4 دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دسترسی سریع
راه های ارتباطی
همکاران و تبلیغات

مانی سافت

آموزش هنرهای وابسته به عکس و فیلم

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها