ساخت بازی Final Fantasy 16 تقریبا به پایان رسیده است

تریلر بعدی بازی Final Fantasy 16 آماده است و به زودی منتشر می‌شود. اگرچه بازی نزدیک به دو سال پیش در رویداد PS5 معرفی شد، فقط یک تریلر از بازی منتشر شده است. با این حال، کارگردان بازی Naoki Yoshida در مورد وضعیت توسعه بازی اطلاعات زیادی را به اشتراک گذاشته است و برای طرفداران اخبار زیادی را منتشر می‌کند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

یوشیدا دیروز در استریم بازی Nier درباره مراحل توسعه بازی Final Fantasy 16 صحبت کرد. طبق ترجمه‌های انجام شده، یوشیدا گفته است که توسعه بازی Final ‌Fantasy 16 در مراحل پایانی خود است. یوشیدا همچنین گفت که تریلر جدید بازی نیز تمام شده است پس به زودی می‌توانیم نگاه بهتری به Final Fantasy 16 بیاندازیم. یوشیدا همچنین گفت که دلایل زیادی باعث شد که آماده سازی تریلر به تاخیر بیفتد، ولی به آنها اشاره نکرد.

در ادامه استریم Nier، یوشیدا جزئیات بیشتری را درباره توسعه بازی با طرفداران به اشتراک گذاشت. به گفته او تیم توسعه دهنده بازی زمان طولانی را برای رفع مشکلات و دیباگ بازی گذرانده‌اند که می‌تواند دلیل دیگری برای اینکه بازی در دو سال گذشته غیب شده بود باشد.

Final Fantasy 16

اگرچه ممکن است این اطلاعات از بازی Final Fantasy 16 برای این مدت دو ساله کم به نظر برسد، ولی درواقع این مدت زمان آنقدر هم طول نکشیده است. مخصوصا حالا که به نظر می‌رسد بعد از دو سال بازی بالاخره امسال منتشر می‌شود. یوشیدا در انتها گفت که این بازی فقط زمانی که به انتهای ساخت نزدیک شود و تیم سازنده آن بخواهد نمایش داده می‌شود و تیم سازنده علاقه‌ای به انتشار اطلاعات بیشتر در حین مراحل ساخت ندارند.

با خبر انتشار تریلر بعدی بازی و اظهارات نهایی یوشیدا ممکن است بازی را خیلی زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت ببینیم. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مورد بازی Final Fantasy 16 با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها