شخصیت Clive تنها شخصیت قابل بازی Final Fantasy 16 خواهد بود

یکی از بزرگ‌ترین سوالات طرفداران سری Final Fantasy درباره Final Fantasy 16 این است که آیا این بازی یک مجموعه کامل از شخصیت‌های قابل بازی دارد یا اینکه فقط روی شخصیت Clive تمرکز خواهد کرد. اولین تریلر برای بازی فقط روی Clive متمرکز بود در حالی که تریلر دوم آنقدر شلوغ بود که نمی‌توانستیم درباره اینکه شخصیت‌های دیگر هم قابل بازی هستند بفهمیم. در ادامه با مازستا همراه باشید.

یوشیدا در جدیدترین مصاحبه خود خبر داده است که در بازی Final Fantasy 16 فقط شخصیت Clive قابل بازی است، او همچنین به نحوه عملکرد شخصیت‌های دیگر در بازی و کمک آنها به Clive اشاره کرد.

بازی Final Fantasy 16

در یک مصاحبه با IGN یوشیدا اشاره کرد که Clive بیشتر مسیر خود را با یک یا چند همراه طی می‌کند. این همراهان در نبردها به او کمک می‌کنند.  در نتیجه شخصیت‌های دیگر توسط AI کنترل می‌شوند و در بازی Final Fantasy 16 شما فقط می‌توانید Clive را کنترل کنید.

یوشیدا در یک مصاحبه تکمیل‌تر با GamesRadar کمی بیشتر در مورد این سیستم توضیح داد. او گفت که با اینکه این شخصیت‌ها توسط AI کنترل می‌شوند بازیکنان قرار است کمک‌های زیادی در مبارزات از آنها دریافت کنند. آنها در این سفر با Clive همراه هستند و با توجه به بخش‌های مختلف داستان این شخصیت‌ها هم عوض می‌شوند.

یوشیدا در آخر گفت که این شخصیت‌ها نقش بزرگی در داستان بازی دارند و هرکدام سفر خود را طی می‌کنند، پس آنها فقط برای مبارزه آنجا نیستند، انها در سفر و ماجرای Clive او را همراهی می‌کنند.

از مصاحبه‌های یوشیدا متوجه شدیم که Clive تنها شخصیت قابل بازی Final Fantasy 16 است، ولی او قرار است در این مسیر همراهانی داشته باشد که بر اساس داستان بازی متغیر هستند.

این ویژگی‌ها مشابه Final Fantasy 15 است که با شخصیت Noctis برای بازی راه اندازی شد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها