نسخه‌ی جدید cineSync 5.0 منتشر شد!

CineSync 5.0 به عنوان جدیدترین به‌روزرسانی ابزار بررسی و تأیید عکس از راه دور با سیستم لایه‌ها، حالت‌های مقایسه جدید و پشتیبانی از OpenColorIO 2 و OpenTimelineIO منتشر شد. نسخه جدید در حال حاضر به صورت موازی با cineSync 4.x، همراه با cineSync Play، در دسترس کاربران cineSync Pro قرار دارد. این اولین نسخه‌ای است که ftrack توسط شرکت هولدینگ Backlight تحت حمایت سهام خصوصی خریداری کرد.

cineSync به سرعت به راه حل پیشنهادی صنعت VFX برای بررسی و تایید عکس از راه دور تبدیل شد که در استودیوهایی از جمله ILM و Sony Pictures Imageworks استفاده می‌شود. این برنامه روی تمام سیستم‌عامل‌های اصلی اجرا می‌شود، از ویدیوهای با کیفیت بالا و با نرخ فریم بالا پشتیبانی می‌کند و مجموعه‌ای از ابزارهای داخلی برای ترسیم حاشیه‌نویسی مستقیماً روی تصویر ارائه می‌شود. cineSync 5.0 یک سیستم لایه‌‌ای با سه حالت جدید برای مقایسه نسخه‌های مختلف عکس است.

cineSync 5.0

cineSync همچنین آخرین برنامه VFX است که از OpenColorIO 2 (OCIO 2)، نسخه جدید استاندارد مدیریت رنگ و OpenTimelineIO (OTIO)، استاندارد جدید برای تبادل داده های برش پشتیبانی می‌کند. سایر تغییرات شامل پشتیبانی از پخش فریم به فریم فایل‌های OpenEXR، پشتیبانی از آهنگ‌های صوتی جداگانه، ابزار متن روی صفحه و نسخه جدید به زبان چینی است.

نسخه جدید دارای یک معماری کاملاً جدید، از جمله سرورهای همگام سازی جدید و داشبورد مدیریت جدید است، به این معنی که با نسخه‌های قبلی سازگار نخواهد بود. نسخه جدید cineSync در حال حاضر برای کاربران دارای اشتراک Pro در cineSync 4.x رایگان است.

قیمت و سیستم مورد نیاز

cineSync 5.0 اکنون برای سیستم‌عامل‌های Windows 10 به بالا، glibc 2.17 به بالا Linux و macOS 10.14 به بالا در دسترس است. نسخه جدید به صورت رایگان در دسترس کاربرانی است که دارای اشتراک Pro در cineSync 4.x هستند.

ftrack هنوز قیمت cineSync 5.0 را پس از توقف پشتیبانی از نسخه 4.x تایید نکرده اما می‌گوید که cineSync Play برای کاربران Pro و همچنین کاربران ftrack Studio، رایگان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها