شرکت مکسون به تازگی VFX Suite 2.1 را منتشر کرد

مکسون به تازگی  VFX Suite 2.1 را به عنوان نسخه‌ی جدید مجموعه افزونه‌های After Effects خود برای کارهای رایج جلوه‌های بصری مانند کلید زدن chroma، ردیابی دوربین، حذف لکه‌ها و پیش ترکیب کردن منتشر کرد.

این به‌روزرسانی، ژنراتور Bang Procedural Muzzle Flare  را که Maxon از توسعه‌دهنده اصلی Quarterlight Pictures خریداری کرده است، ارائه می‌کند و پشتیبانی از شتاب GPU از طریق Metal در Primatte Keyer نیز در این نسخه ارائه شده است.

شرکت مکسون اخیراً VFX Suite 2.1 را منتشر کرد
شرکت مکسون اخیراً VFX Suite 2.1 را منتشر کرد

این خبر در نمایشگاه طراحی سه بعدی و حرکتی، در کنار نسخه‌ی بتا عمومی Redshift RT و به‌روزرسانی‌های دیگر اپلیکیشن‌های Maxon: Cinema 4D R25، Trapcode Suite 17،Magic Bullet Suite 15  و Universe 5 اعلام شد.

مجموعه‌ای از افزونه‌های افتر افکت برای کارهای رایج جلوه‌های بصری

VFX Suite 2.1 شرکت مکسون که در سال 2019 توسط توسعه‌دهنده اصلی Red Giant برای جایگزینی مجموعه افکت‌ها و سوئیت کلید قدیمی خود راه‌اندازی شد، یک مجموعه ابزار منسجم با هدف حل برخی از بزرگترین چالش‌های پیش روی هنرمندان جلوه‌های بصری است.

این مجموعه شامل نسخه‌های به‌روز شده از ابزار کلیدی محبوب Primatte Keyer و سیستم شعله‌ور لنز  Knoll Light Factoryبوده و پلاگین‌های جدید آن نیز برای ترکیب، ردیابی حرکت و حذف اشیا است. همه ابزارها دارای شتاب GPU هستند و از عمق رنگ 8 بیتی، 16 بیتی و 32 بیتی پشتیبانی می‌کنند.

ابزار جدید و منظم Bang، برای ایجاد شعله‌های رویه‌ای در صحنه‌های درگیری با اسلحه

ویژگی جدید Bang درVFX Suite 2 ، یک ژنراتور شعله ور رویه‌ای بسیار خوب است که Maxon آن را از توسعه دهنده اصلی Quarterlight Pictures، با نام مستعار کامپوزیتور و ناظر VFX کریستین لت خریداری کرده است.

شرکت مکسون اخیراً VFX Suite 2.1 را منتشر کرد
شرکت مکسون اخیراً VFX Suite 2.1 را منتشر کرد

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا با تغییر اندازه و چرخاندن نماد کنترل روی صفحه اسلحه برای مطابقت با چشم‌انداز صفحه پس‌زمینه، فلاش‌های واقعی را به فیلم تیراندازی اضافه کنند.

سپس Bang یک افکت شعله ور منطبق ایجاد می‌کند که می‌تواند به صورت دستی از طریق یک منحنی نمایه برای تنظیم شکل آن و از طریق کنترل‌های رنگ و روشنایی سفارشی شود. سایر کنترل‌های تاری حرارت، جرقه‌ها و گلبرگ‌های ایجاد شده توسط دهانه، سلاح‌های خودکار را تنظیم می‌کنند.Bang  با 20 هدیه مطابق با اسلحه، تفنگ و مسلسل و سلاح‌های علمی تخیلی ارائه می‌شود.

شتاب GPU برای Primatte Keyer از طریق  Metal در مک

تغییر دیگر در VFX Suite 2 که در وب‌سایت Maxon فهرست شده است، پشتیبانی از شتاب GPU از طریق Metal API اپل در macOS در ابزار کلیدی کروما Primatte Keyer است.

قیمت و سیستم مورد نیاز مکسون VFX Suite 2.1

VFX Suite برای After Effects CC 2019 به بالا در دسترس است و روی Windows 10 و macOS 10.14به بالا اجرا می‌شود. البته برخی از ابزارهای فردی نیز در Premiere Pro کار می‌کنند. Maxon اکنون مجوزهای دائمی VFX Suite را متوقف کرده است، بنابراین این نرم افزار فقط از طریق Red Giant Complete و طرح‌های اشتراک Maxon One به صورت اجاره‌ای در دسترس قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

redshift ردشیفت

Redshift (ردشیفت)

Redshift اولین موتور رندرینگ GPU-Based Biased Render دنیاست که از قضا یکی از بهترین موتورهای رندرینگ بر پایه کارت گرافیک نیز هست. مدتی است که

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها