شرکت Fujifilm به زودی دوربین X-T30 Mark II را معرفی خواهد کرد!

AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO Processors:

AMD Threadripper Pro

شرکت AMD بالاخره قیمت نهایی محصولات رده ورک استیشن خود را اعلام کرد. اینبار AMD Threadripper Pro نه یک محصول به صرفه، بلکه یک پردازنده

ادامه مطلب »

Fujifilm در آستانه برگزاری یک رویداد بزرگ در ۲ سپتامبر ۲۰۲۱ است. این شرکت دوربین جدید بدون آینه Fujifilm X-T30 Mark II و همچنین دوربین Fujifilm GFX 50S Mark II و لنز GF 35-70mm f/4.5-5.6 را در این رویداد رونمایی و معرفی خواهد کرد.

شرکت Fujifilm به زودی دوربین X-T30 Mark II را معرفی خواهد کرد!
شرکت Fujifilm به زودی دوربین X-T30 Mark II را معرفی خواهد کرد!

اگر توجه کرده باشید، دوربین جدید میان رده‌ی سری X ، در اوایل سپتامبر معرفی خواهد شد. بنابراین فوجی شماره‌گذاری محصول را طبق انتظارات با شماره‌ی X-T40 پیش نخواهد برد. به همین دلیل شایعات پیش‌بینی می‌کنند که نام محصول جدید فوجی فیلم X-T30 Mark II باشد. پس در سپتامبر نباید منتشر X-T40 باشیم زیرا در واقع نام محصول جدید X-T30 Mark II خواهد بود. این دوربین جدید Fujifilm به IBIS نیز مجهز نشده در نتیجه منتظر چنین تحولاتی در این دوربین نباشید.

 Fujifilm اولین بار X-T1 را در سال ۲۰۱۴ عرضه کرد و از آن سال سری X را توسعه داد. طبق اطلاعاتی که تا این لحظه منتشر شده، دوربین جدید Fuji X-T30 Mark II با مشخصات اصلی ثابت ارائه خواهد شد و حتی به تثبیت‌کننده‌ی تصویر داخلی X-T4 مجهز شده است. برای کسانی که منتظر IBIS در X-T30 Mark II هستند، باید بگوییم که ممکن است لازم باشد تا نسل دیگر یعنی تا X-T50 منتظر بمانید.

هنوز جزییاتی دقیق در رابطه با این دوربین X-T30 Mark II منتشر نشده اما به زودی در رویداد بزرگ ۲ سپتامبر شاهد رونمایی از این محصول فوجی فیلم و دیگر محصولات نظیر دوربین Fujifilm GFX 50S Mark II و لنز GF 35-70mm f/4.5-5.6 خواهیم بود. البته شایعات حاکی از آن است که لنز ujifilm GF 35-70mm f/4.5-5.6 در قسمت‌هایی از بدنه‌ی فلزی و براق برخوردار شده است.

مشخصات احتمالی Fujifilm X-T30 Mark II

  • سنسور ۲۶.۱ مگاپیکسلی APS-C X-Trans BSI CMOS 4
  • X-Processor 4 با چهار پردازنده
  • ویدئو DCI و UHD 4K60
  • منظره یاب الکترونیکی ۲.۳۶ متری نقطه‌ای OLED
  • باتری قدرتمند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها