شخصی رکورد جهانی بازی Mario Odyssey را با اتمام آن در زیر 58 دقیقه شکست

Blender Everything Nodes

Blender Everything Nodes

بالاخره بعداز یکسال انتظار، تقریبا همزمان با سالروز معرفی Blender 2.8، پروژه Blender Everything Nodes به ثمر نشست و اولین تجربه آن منتشر شد. Blender

ادامه مطلب »

چهار سال از انتشار بازی Super Mario Odyssey می‌گذرد و لازم به اشاره است که در آن زمان اسپیدرانرها بسیار مشغول بودند. از زمان انتشار بازیکنان توانسته‌اند رکورد جهانی بازی را یک ساعت و پانزده دقیقه، سپس زیر یک ساعت و بعد از آن کمتر از 58 دقیقه ثبت کنند.

امروز رکورد جهانی جدیدی شکسته شد و یک اسپیدرانر توانست که این بازی را در 57 دقیقه و 21 ثانیه تکمیل کند و رکورد جهانی را متعلق به خود کند. در ادامه با مازستا همراه باشید تا با رکورددار جدید اسپیدران Mario Odyssey آشنا شوید.

شخصی رکورد جهانی بازی Mario Odyssey را با اتمام آن در زیر 58 دقیقه شکست
شخصی رکورد جهانی بازی Mario Odyssey را با اتمام آن در زیر 58 دقیقه شکست

Tyron18 اکنون رکورد دار سریع‌ترین شخص که بازی Super Mario Odyssey تمام کرده است. Tyron18 موفق شد تا تاج را از Rushia1 که قبلا رکورد 57:35  را بگیرد و Lucidityy را نیز با زمان 57:56 به مقام سوم برساند. تایرون در ادامه اعلام کرده است که برنامه دارد تا رکورد خود را به زودی به 56 دقیقه نیز برساند.

بخش عظیمی از اسپیدران به حرکت بسیار دقیق و تسلط کامل بر توانایی‌های ماریو مربوط است. تایرون همچنین با اینکه ایتالیایی است در نسخه ژاپنی بازی می‌کند. به احتمال زیاد به دلیل اینکه متن‌های ژاپنی سریع‌تر ظاهر می‌شود و باعث صرفه جویی در زمان به صورت چند ثانیه‌ای در طول یک بازی می‌شود.

به نظر می‌رسد که سوپر ماریو ادیسی هنوز تعدادی گلیچ درون بازی دارد که دست یافتن به رکورد‌های جدید را برای اسپیدرانرها بسیار آسان کرده است. بسیاری از این گلیچ‌ها بازی 12 ساعته را به تقریبا یک ساعت کاهش می‌دهند که رکوردهای جهانی را ممکن می‌سازد.

بازی سوپر ماریو ادیسی هنوز هم یک بازی کاملا فعال برای اسپیدرانرها است که رکوردهای زیادی را طی یک هفته دریافت کرد. آخرین رکورد 6 ماه قبل از ورود تایرون و شکستن آن انجام شده، بنابراین ممکن است که تنها 6 ماه دیگر زمان ببرد تا فردی با مهارت کافی رکورد تایرون را نیز بشکند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها