سر و کله کارت گرافیک اقتصادی GeForce GTX 1630 پیدا شد

در هیاهوی این روزها، بسیاری از کاربران، خصوصا کاربران ایرانی، در انتظار ورود کارت‌های گرافیک ارزان مانند GTX 1630 به بازار هستند. آیا خواهان اجرای بازی‌های روز با تنظیمات متوسط گرافیکی و یا اجرای نرم افزارهای گرافیکی و رندرهای نه چندان سنگین هستید؟ آیا بودجه شما به خرید کارت‌های گرافیک موجود نمی‌رسد؟ پس به زودی طعم شیرین GeForce GTX 1630 اقتصادی را خواهید چشید. با مازستا همراه باشید.

به احتمال زیاد در هفته‌های اخیر نام کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1630 را شنیده‌اید؛ کارت گرافیکی عجیب که هیچ کس انتظار معرفی آن در سال 2022 را نداشته و ندارد.

کارت گرافیکی که کمی از GTX 1650 نیز ضعیف‌تر بوده و برای اجرای بازی های روز در تنظیمات متوسط و یا برنامه‌های گرافیکی، رندرینگ سبُک و مواردی از این دست به کار می رود.

GeForce GTX 1630

در روزهای اخیر متوجه شده بودیم که انویدیا عرضه این کارت گرافیک را کمی به عقب انداخته؛ اینک تاریخ معرفی و عرضه جدید آن منتشر شده است؛ آن هم با لو رفتن مدل‌های تجاری از گیگابایت! وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا یا همان EEC معروف، به طور رسمی چند کارت گرافیک GIGABYTE GeForce GTX 1630 را برای عرضه در یک الی دو ماه آینده لیست کرده است.

کارت های گرافیک مورد نظر از برند گیگابایت، حتی با یک تصویر نیز همراه شده‌اند. مدل‌هایی که برای عرضه در اروپا اجازه ورود گرفته‌اند شامل مدل‌های زیر می شوند:

  • GV-N1630OC-4GB
  • GV-N1630OC-4GL
  • GV-N1630D6-4GL

کارت‌های گرافیک گیگابایت GeForce GTX 1630 در سه مدل عرضه می‌شوند که نمونه های 75 واتی آنها بدون نیاز به درگاه تغذیه بوده و مدل های اورکلاک شده اما دارای یک رابط 4 یا 6 پین هستند.

کارت گرافیک GTX 1630 دارای 4 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR6 بوده و با یک رابط 64 بیتی، دارای پهنای باندی نزدیک به 100 گیگابایت در ثانیه است.

به احتمال زیاد این کارت گرافیک اقتصادی که حتی از GTX 1650 نیز کمی ضعیف‌تر است، در ماه ژوئن وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها