کارت گرافیک PowerColor Fighter Radeon RX 6700 معرفی شد؛ مشکوک یا کارآمد؟

درست همین چند روز پیش بود که سر و کله یک کارت گرافیک اقتصادی دیگر از سری AMD Radeon RX 6000 به نام Radeon RX 6700 پیدا شد. کارت گرافیکی که حتی AMD هم چندان مایل به گردن گرفتن آن نبوده و در ابتدا تصور شرکت سافایر معرفی شد. اینک یکی دیگر از شرکای تجاری AMD اقدام به معرفی نمونه سفارشی و کاستوم دیگری از آن کرده است. کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 6700 که البته به نوعی بسیار مشکوک هم به نظر می‌رسد! با مازستا همراه باشید.

اگر چه AMD به طور رسمی صفحه کارت گرافیک Radeon R‌X 6700 را در وب سایت خود ایجاد کرده است، اما به نظر می رسد که چندان مایل به بُلد کردن آن نبوده و هیچ‌گونه متن خبری را به وب سایت‌ها نداده است.

همچنین باید گفت که تنها شرکای تجاری نزدیک به AMD هستند که این کارت گرافیک را تولید کرده‌اند؛ مانند سافایر و پاورکالر.

Radeon RX 6700

کارت گرافیک جدید Radeon R‌X 6700 می‌تواند از مدل‌هایی باشد که تراشه‌های آنها در خط تولید دچار ایراد شده است؛ تراشه‌های RX 6700 XT که با کمی ضعف می‌توانند به RX 6700 مبدل شوند.

کارت گرافیک جدید پاورکالر با نام PowerColor Radeon R‌X 6700 از یک خنک‌کننده دو فن سری فایتر استفاده می‌کند که برای مدل‌های میان‌رده مناسب هستند.

کارت گرافیک PowerColor Fighter Rade‌on RX 6700 که برای سیستم‌های گیمینگ میان‌رده طراحی شده است، بر اساس پردازنده گرافیکی کاسته شده Navi 22 XL و دارای ۱۰ گیگابایت GDDR6 و یک گذرگاه حافظه ۱۶۰ بیتی است.

PowerColor Fighter Radeon RX 6700 دارای فرکانس های کاری 2330 مگاهرتز الی 2495 مگاهرتز برای فرکانس بوست است. این کارت با توان حرارتی تا 175 وات مجهز به کانکتورهای برق کمکی PCIe هشت و شش پین است.

به طور کلی برای استفاده از این کارت گرافیک کمی باید مردد بود چرا که کمپانی‌هایی مانند ایسوس و ام اس آی چنین محصولی را تولید نکرده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها