بازی God of War برای PC توسط استودیو خارجی پورت می‌شود

یک استودیوی کانادایی که مسئولیت کار بر NBA Live و Dark Souls را داشته است، در حال توسعه نسخه کامپیوتر بازی خدای جنگ است. سونی اخیرا تصمیم گرفته است تا بازی God of War 2018 را به PC بیاورد و به تازگی اعلام شده است که استودیوی دیگری مسئولیت توسعه و پورت این بازی را برای PC دارد.

یکی از سخنگویان سونی اعلام کرده است که استودیو Jetpack Interactive در حال توسعه بازی است و سانتا مونیکا، سازنده اصلی بازی بر تولید این نسخه نظارت دارد.

خدای جنگ در ژانویه به PC می‌آید
خدای جنگ در ژانویه به PC می‌آید

استودیو Jetpack Interactive که در ونکوور مستقر است و در تعداد زیادی از بازی‌های شرکت EA از جمله Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 و NBA Live 16 مشارکت داشته است. این استودیو همچنین با Bandai Namco برای ساخت Dark Souls همکاری کرده است.

این اولین بار است که Jetpack Interactive با سونی کار می‌کند. اوایل امسال بود که سونی استودیوی تخصصی پورت بازی‌ها برای کامپیوتر، Nixxes Software ر خریداری کرد که بسیاری تصور کردند تمامی بازی‌های آینده سونی قرار است توسط این استودیو برای کامپیوتر منتشر شوند.

با توجه به اینکه God of War توسط این استودیو پورت نمی‌شود، باید دید که چه بازی‌های دیگری قرار است نوسط Nixxes به کامپیوتر بیاید..

خدای جنگ قرار است در ژانویه سال 2022 از طریق استیم و فروشگاه Epic Games برای PC عرضه شود و قیمت آن 50 دلار خواهد بود. این بازی تنها بر روی PS4 توانست 19.5 میلیون نسخه بفروشد که آن را به یک موفقیت بزرگ برای سونی تبدیل کرد که سال آینده با عرضه در PC بزرگ‌تر نیز می‌شود.

سونی اخیرا تلاش دارد تا بازی‌های بیشتری را برای کامپیوتر عرضه کند و عناوینی مانند Horizon Zero Dawn و Days Gone جزو اولین عناوین منتشر شده برای کامپیوتر توسط سونی هستند. با توجه به تصمیمات اخیر سونی، پیش بینی می‌شود که سونی Uncharted 4 را در 2022 به PC بیاورد. استراتژی سونی کمی با مایکروسافت تفاوت دارد، از آنجایی که تمامی عناوین Xbox در روز انتشار به کامپیوتر نیز می‌آیند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها