کنترلر جدید سونی DualSense با الهام از بازی God of War Ragnarok

صدها هزار گیمر و کاربر در سراسر جهان برای ورود بازی God of War Ragnarok لحظه شماری می کنند! در همین حال سونی برای آب شدن هر چه بیشتر این گروه از کاربران، یک تریلر جدید را در کنار کنترلر DualSense اختصاصی آن منتشر کرده است. با مازستا همراه باشید.

در حالی که سونی به تازگی تریلر حماسی جدیدی را از بازی God of War Ragnarok منتشر کرده است، در شرایطی که انتظارش را نداشتیم، کنترلر دوال سنس جدیدی را با تم این عنوان جذاب منتشر کرده است. بازی گاد آف وار رگناروک توسط استودیو سانتا مونیکا در حال توسعه بوده و به‌وسیله سونی اینتراکتیو انترتینمنت برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

God of War Ragnarok

البته می دانیم که گرافیک و کیفیت بصری این بازی در PS5 به مراتب بهتر از PS4 خواهد بود. سونی در تریلر جدید خود چند عنصر دیگر از گیم پلی God of War Ragnarok و داستان را به نمایش گذاشته است.

این به بازیکنان یک ایده تقریبی در مورد مکانیک های درون بازی، باس فایت ها و موارد دیگر را خواهد داد. این تریلر که در حوزه حماسی تولید و منتشر شده است، می تواند گیمرها را تشنه تر کرده و فروش گاد آف وار رگناروک را به طور قابل ملاحظه ای بالا ببرد؛ عنوانی که به صورت اختصاصی کنسول پلی استیشن را هدف قرار داده است.

سونی از طریق تریلر گیم پلی جدید، نگاهی دیگر به God of War Rag‌narok را به علاقه مندان به God of War داده است. این تریلر در عین حماسی بودن، ویژگی های بسیاری لو می دهد که از جمله آنها می توان به یک رویارویی حماسی بین کریتوس و ایسیر اشاره کرد.

کنترلر دوال سنس جدید سونی که با طرح God of War Ra‌gnarok ماد شده است نیز در تعدادی محدود به تولید خواهد رسید. در حال حاضر سونی به قیمت DualSense God of War Ragn‌arok که برای کنسول PlayStation 5 تولید شده است، اشاره ای نکرده است.

تریلر با مقداری رفت و برگشت بین کریتوس و آترئوس شروع می شود. همچنین تأیید می کند که نماد Blades of Chaos را می توان در کنار تبر استفاده کرد. God of War Ragnarok  برای پیش‌فروش آماده شده است و در تاریخ 9 نوامبر بر روی PS4 و PS5 قابل بازی خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها