بازی بتلفیلد 2042 یکی از بدترین بازی‌های استیم است که در عین حال تعداد پلیر زیادی دارد

به تازگی در مازستا اعلام کردیم که بازی Battlefield 2042 با دریاقت نقدهای بد جاییگاهی را در لیست 25 بازی بد استیم دریافت کرده است. حالا به نظر می‌رسد که این بازی در عین حال که جزو بدترین بازی‌ها است یکی از پرطرفدارترین‌ها نیز است. به صورت خلاصه بازیکنان قبول دارند که این بازی خوب نیست، ولی دست از بازی نمی‌کشند.

بازی بتلفیلد 2042 یکی از بدترین بازی‌های استیم است که در عین حال تعداد پلیر زیادی دارد
بازی بتلفیلد 2042 یکی از بدترین بازی‌های استیم است که در عین حال تعداد پلیر زیادی دارد

با در نظر گرفتن همه چیز این بازی راه اندازی بسیار سختی داشته است. این بازی با مشکلات فنی معتدد و باگ‌هایی متفاوتی عرضه شد که بازیکنان را مجبور به نوشتن نقد و بررسی منفی در استیم کرد. این نظرسنجی‌ها به میزان قابل توجهی رو به پایین بودند. در حال حاضر این بازی در لیست بدترین بازی‌های استیم مقام نهم را دارد و eFootball هنوز در مقام اول قرار دارد.

با این حال، علی رغم همه نقدهای بد این بازی، Battlefield 2042 همچنان یکی از بازی‌های فعال استیم است. طبق SteamDB این بازی دومین بازی ترند شده و پرطرفدار در 24 ساعت گذشته است، درست پس از Halo Infinite که در هر دو دسته مقام اول را دارد. بتلفیلد 2042 همچنین دهمین بازی پرطرفدار از نظر تعداد بازیکن است و در حال حاضر هشتاد و نهمین بازی با بیشترین بازیکن فعال در استیم است.

این نقدهای بد تا به الان قطعا به فروش این بازی لطمه زده‌ است، ولی باعث تعجب است که با وجود این همه نقد بد این بازی چگونه هنوز بالای جدول است. راز این بازی چیست که هنوز توانسته آن را سرپا نگه دارد. البته قول‌های استودیو دایس برای اعمال تغییرات و به روز رسانی‌ها می‌تواند یک عامل برای امید بازیکنان باشد.

علاوه بر عملکرد بهتر سرور، به روز رسانی قرار است این هفته برای بازی منتشر شود تا مشکلات زیادی را رفع کند و بازیکنان را راضی نگه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها