بازی بعدی سری Battlefield شامل بخش داستانی می‌شود

بازی Battlefield 2042 به راحتی بدترین بازی در این سری بوده است. بهتر است بگوییم که برنامه‌های استودیو DICE برای این بازی آنطور که باید پیش نرفت. بازی Battlefield 2042 که مدعی سنگین وزن EA و DICE بود در نهایت به چیزی جز یک شکست بزرگ تبدیل نشد. به طوری که استودیو‌ها از همین حالا در حال برنامه ریزی برای قسمت بعدی سری Battlefield هستند، قسمتی که به نظر این باز شامل یک بخش داستانی هم می‌شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این اطلاعات از یک لیست شغلی که توسط EA منتشر شده است به دست رسیده. البته این لیست از فوریه امسال وجود داشته است، ولی تا زمانی که Bfbulletin در توییتر به آن اشاره کرد کسی متوجه آن نشده بود. EA در حال استخدام یک مدیر طراحی در شعبه سیاتل Battlefield است. این استودیوی جدید قرار است به طور اختصاصی روی سری Battlefield کار کند و توسط مارکوس لتو از تیم توسعه دهنده Halo اداره می‌شود.

جزئیات موقعیت شغلی مدیر طراحی نشان می‌دهد که عنوان بعدی Bat‌tlefield قرار است شامل یک بخش داستانی تک نفره هم باشد. از متقاضیان این شغل خواسته شده است تا اصول اصلی حق رای Battlefield را حفظ کنند و اطمینان حاصل کنند که از هر جنبه‌ای یک بخش داستانی عالی ارائه دهند.

متقاضیان موفق این عنوان شغلی حداقل به یک دهه تجربه در کارگردانی یا مدیریت یک تیم بزرگ در صنعت بازی‌ سازی نیاز دارند.

بازی Battlefield 2042 یک بخش داستانی را فدای بخش‌های چند نفره بزرگ کرد. برخی از حالت‌ها و نقشه‌های بازی می‌توانند 128 بازیکن را در خود جای دهند، البته با توجه به نتایج بازی این میزان در ماه گذشته نصف شد.

هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم آیا یک بخش داستانی مناسب می‌توانست Battlefield 2042 را از این فاجعه نجات دهد، ولی اقدامات جدید EA نشان می‌دهد که آنها متوجه چیزی که این سری نیاز دارد شده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها