قفل بازی Battlefield 2042 با یک سیستم ضد تقلب جذاب همراه است

هک و تقلب در بازی‌ها یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که پای بازی‌های آنلاین در آنها گیر افتاده است. حال به نظر می‌رسد که سازندگان قفل بازی Battlefield 2042 برای این مشکل فکری خوب کرده‌اند.

بازی Battlefield 2042 با یک سیستم ضد تقلب جذاب همراه است
قفل بازی Battlefield 2042 با یک سیستم ضد تقلب جذاب همراه است

چیترها، هکرها و متقلب‌ها در بازی‌هایی مانند کال آف دیوتی، اپکس لجند و … مشکلات بسیاری را برای گیمرها و کاربران ایجاد کرده‌اند. تصور کنید که به عنوان مثال برای مدت‌های طولانی به یک حریف شلیک کرده اما هنوز زنده است! و یا از پشت دیوار قادر به دیدن شما بوده و می‌تواند جای شما را تشخیص دهد. برخی از سازندگان بازی‌ها امکان ریپورت و گزارش این دسته از کاربران را فراهم کرده‌اند.

اما استودیوی DICE که ساخت بازی Battlefield 2042 را بر عهده دارد یک تصمیم جدی‌تر در این میان اتخاذ کرده است. سازندگان بازی Battlefield 2042 که در پاییز امسال منتشر خواهد شد، برای جلوگیری از تقلب کاربران سودجو و بد ذات فکری اندیشیده‌اند. استودیوی دایس برای جلوگیری از نفوذ متقلبان در بازی بتلفیلد 2042 و همچنین پاسخ به انتقادات گسترده استریمر و گیمرها، پیش از انتشار این عنوان دست به کار شده و اقداماتی را اتخاذ کرده است.

بازی Battlefield 2042 با یک سیستم ضد تقلب جذاب همراه است
بازی Battlefield 2042 با یک سیستم ضد تقلب جذاب همراه است

به گفته آقای تام هندرسون، استودیو دایس برای جلوگیری از تقلب در بازی بتلفیلد 2042 از یک نرم افزار با نام Easy Anticheat استفاده خواهد کرد. اگرچه این نرم افزار هم بدون نقص نخواهد بود، اما نشان می‌دهد که استودیو دایس بیش از دیگر سازندگان به فکر جلوگیری از متقلبان در بازی خود است. ظاهراً استفاده از این نرم افزار در نسخه ابتدایی بازی Battlefield 2042 نیز کاملاً مشخص است.

وجود نرم افزار Easy Anticheat می‌تواند تا مقدار زیادی جلوی متقلبان را گرفته و بازی را برای گیمرهای واقعی امن کند. بازی بتلفیلد 2042 در 30 مهر ماه سال 1400 برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم، ایکس باکس‌های نسل هشتم و نهم و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها