فصل اول بازی Battlefield 2042 با تاخیر روبه رو شد

Battlefield 2042 شروع سختی را داشت. جدیدترین عنوان سری بتلفیلد در ماه نوامبر راه اندازی شد، ولی از آن زمان تاکنون با مشکلات زیادی مواجه شده است. افرادی که منتظر نبردهای شگفت انگیز این بازی بودند روز اول ناامید شدند. به طوری که تعداد بازیکنان آن از بتلفیلد 5 روی استیم کمتر شده است و حتی به بتلفیلد 1 نزدیک شده است.

فصل اول بازی بتلفیلد 2042 با تاخیر روبه رو شد
فصل اول بازی بتلفیلد 2042 با تاخیر روبه رو شد

البته بزرگ‌ترین مشکل سکوت استودیو DICE درباره برنامه خود برای این بازی بوده. سه ماه بعد از انتشار بازی و مشکلات فراوان، استودیو یک بیانیه طولانی درباره بازی منتشر کرد که آن هم خبر خوبی نبود. بزرگ‌ترین خوشحالی بازیکنان برای این بازی شروع فصل یک بود که آن هم به تعویق افتاد.

فصل اول بازی قرار بود ماه آینده شروع شود که با توجه به عرضه چهار ماهه آن به اندازه کافی آزار دهنده بود. DICE در حال حاضر اعلام کرده است که فصل اول بازی قرار نیست تا اوایل تابستان در دسترس قرار بگیرد. این باید نگرانی بزرگی برای EA باشد از آنجایی که مشخص نیست تا آن زمان این بازی چند بازیکن خواهد داشت.

البته شروع فصل اول می‌تواند خیلی از بازیکنان از دست رفته را برگرداند. به خصوص کسانی که هزینه اضافی برای نسخه نهایی و طلایی بازی پرداخته‌اند. یکی از بزرگ‌ترین جنبه‌های این نسخه‌ها جنبه‌های رایگان فصل اول بازی بود که اکنون کمی بی معنی است. DICE قول باندل رایگانی را برای کسانی که این دو نسخه را تهیه کرده‌اند داده است که قرار است بخشی از بروز رسانی بعدی بازی باشد.

بقیه بروز رسانی‌ شامل بخش‌های مختلفی است که باید از ابتدای بازی در دسترس قرار می‌گرفتند. در نهایت قرار است یک رتبه بندی ایجاد شود تا به شما اجازه دهد پروفایل‌های بازیکنان را نیز ببینید. پیشرفت‌هایی برای سری بتلفیلد در راه است، ولی همانطور که در مازستا گزارش دادیم EA از این بازی ناراضی است و به دنبال رایگان کردن احتمالی آن است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها