توسعه حالت Hazard Zone بازی بتلفیلد 2042 متوقف شده است

بازی بتلفیلد 2042 در حال حاضر در مرحله پیچیده‌ای است و استودیو DICE سعی دارد تا آنچه را که مناسب بازی است نگه دارد و آن چیزی که به درد نمی‌خورد از همین حالا حذف کند. یکی از چیزهایی که از نظر آنها به درد نمی‌خورد حالت بازی Hazard Zone است که یکی از حالت‌های جدید معرفی شده برای این بازی بود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

حالت Hazard Zone قرار بود حالت جدیدی برگرفته از بازی Escape From Tarkov باشد که بازیکنان را در یک منطقه برای نجات پیدا کردن قرار می‌داد.

بازیکنان باید وارد منطقه مورد نظر شوند و چیزی را که نیاز دارند دریافت کنند سپس قبل از اینکه دشمن آنها را پیدا کند باید از آنجا خارج شوند. البته حالت Hazard Zone هرگز نتوانست تنش و هیجان Escape From Tarkov را ایجاد کند.

بازی بتلفیلد 2042

متاسفانه حالت Hazard Zone نتوانست تجربه واقعی وحشت و بقا را برای بازیکنان ایجاد کند. در این حالت مردن تا حد زیادی بی معنا است و باعث می‌شود که بازیکنان از مبارزات بدون دلیل دست نکشند. بازی درواقع هیچ احساسی را برای نجات یافتن به بازیکنان نمی‌دهد.

در بیانیه دیروز لارس گوستاوسون، مدیر بخش خلاقیت استودیو DICE او اعتراف کرد که Hazard Zone آن چیزی که باید می‌شد، نشد. در ادامه او خبر داد که این حالت بازی قابل پخش خواهد بود، ولی دیگر تمرکز تیم بر توسعه آن نیست.

در همین پس به برنامه‌های یک سال آینده بازی بتلفیلد 2042 هم اشاره شده است که شامل 4 فصل، چهار متخصص جدید، نقشه‌های جدید و سلاح‌های جدید خواهد بود.

همچنین یک بتل پس کاملا جدید در هر فصل بازی شروع می‌شود. پیشرفت‌های گرافیکی و رفع مشکلات جدی بازی هم به گفته استودیو Dice در راه است. فصل اول بازی قرار است تا ماه آینده شروع شود و این می‌تواند بالاخره آخرین شانس استودیو DICE برای درست کردن همه چیز باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها