Battlefield 2042 مقام هشتم را در لیست بدترین‌ بازی‌های استیم دریافت کرد

به تازگی در مازستا اشاره کرده بودیم که بتلفیلد 2042 قبل از انتشار رسمی نقدهای منفی دریافت کرده است که بازیکنان را از خرید خود ناراضی کرده و جز بدترین بازی های استیم کرده است. البته استودیو Dice متوجه این موضوعات شده است و گفته است که به روز رسانی‌هایی را در آینده برای Battlefield 2042 منتشر می‌کند تا شاید از لیست بدترین بازی های استیم خارج شود، ولی با توجه به چیزی که دیده‌ایم این بازی چیزی بیشتر از چند به روز رسانی ساده برای جذاب شدن نیاز دارد.

https://www.instagram.com/dfm_rendering/
Battlefield 2042 مقام هشتم را در لیست بدترین‌ بازی‌های استیم دریافت کرد

تنها چند روز پس از انتشار رسمی Battlefield 2042 گذشته است و متاسفانه این بازی در همین چند روز در رتبه هشتم لیست بدترین بازی‌های استیم تا کنون قرار گرفته است. متاسفانه اگر توسعه دهندگان به زودی بازی را اصلاح نکنند، ممکن است وضعیت بدتر از چیزی که هست بشود.

بازی Battlefield 2042 نه تنها در نسخه بتا جذابیت خاصی نداشت بلکه بعد از عرضه نیز بازیکنان را راضی نکرده است. استقبالی که از این بازی شد با چیزی که تیم توسعه دهنده انتظار داشتند فاصله بسیاری زیادی داشت. بازی در حال حاضر فقط 25 درصد نقد مثبت دارد که برای سری بتلفیلد یک فاجعه است. از بین 32000 نقد و بررسی منتشر شده در حال حاضر فقط 10000 کاربر معتقدند که این بازی ارزش خرید دارد.

Battlefield 2042 اولین نقدهای خود را از بازیکنانی که نسخه‌های Gold و Ultimate را خریداری کردند دریافت کرد و اکثر آن نقدها منفی بودند و جایگاه بدترین بازی های استیم را از آن خود کرده است. . از آن زمان میانگین امتیازات بازی به طور مداوم در حال کاهش بوده است و به کمترین خود یعنی 23 درصد رسیده است.

البته توسعه دهندگان از حالا شروع به تعمیر بازی کرده‌اند و در حال پرداختن به رایج ترین مشکلات فنی بازی و بازیکنان هستند. آنها همچنین تنظیمات بیشتری را در گیمپلی معرفی کرده‌اند که باید در هفته‌های آتی منتظر آنها باشیم، حتی ممکن است که برخی از ویژگی‌های حذف شده سری بتلفیلد دوباره به این نسخه بازگردد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Battlefield 2042 مقام هشتم را در لیست بدترین‌ بازی‌های استیم دریافت کرد

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها