Battlefield 2042 نمرات منفی در استیم دریافت می‌کند

NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB & GA106 GPU Powered Graphics
dfmadmin

NVIDIA GeForce RTX 3060

بالاخره شرکت انویدیا از محصول جدید خود که مدتها بود شایعه تولید آنرا می شنیدیم رونمایی کرد. کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3060 با 12

ادامه مطلب »

راه اندازی پر سر و صدا بازی Battlefield 2042 همچنان ادامه دارد، ولی به نظر بازیکنان از این بازی زیاد راضی نیستند. این بازی با کسب امتیازات منفی عنوان “Mostly Neagative” را در استیم دریافت کرده است.

در ادامه با مازستا همراه باشید تا به آینده این بازی بپردازیم. تا کنون تمام نقدهای منتشر شده از سوی بازیکنانی است که نسخه‌های Gold و Ultimate بازی را دریافت کرده‌اند و دسترسی زودتری نسبت به دیگران دارند. واضح است که آنها تجربه ایده آلی نداشته اند و نقدهای استیم مدرک آن است.

Battlefield 2042 نمرات منفی در استیم دریافت می‌کند
Battlefield 2042 نمرات منفی در استیم دریافت می‌کند

بازیکنان در ردیت اسکرین شات‌هایی را منتشر کرده‌اند که به نقدهای منفی بازی Battlefield 2042 و وضعیت بد آن اشاره دارد. پست‌های دیگری منتشر شده‌اند که قصد دارند توسعه دهندگان را از بد بودن این بازی اگاه کنند.

خشم بازیکنان کاملا موجه است و تعدادی از اشکالات گزارش شده به نظر گیمپلی روان بازی را به یک رویا تبدیل کرده است. همچنین چندین بازیکن اعلام کرده‌اند که ثبت ضربه در بازی وجود ندارد و انحراف تصادفی گلوله تک تیراندازها را به نوعی بی فایده کرده است.

مشکلات هنوز پایان ندارند و هنوز گزارشات مختلف در حال پخش شدن هستند. این بازی با از بین رفتن فاصله خیلی کمی دارد زیرا به لطف کمبود محتوا این بازی تقریبا ناقص است. هنوز معلوم نیست که EA تصمیمی برای حل مشگلات دارد یا نه، ولی بهتر است هرچه زودتر کاری بکند چرا که Halo Infinite در حال کنار زدن تمام رقبا است.

البته در پاسخ به برخی از بازخوردها، EA قبلا مشکلات سرورها را رفع کرده است. EA همچنین قصد دارد تا دو به روز رسانی را در 30 روز آینده منتشر کند تا مشکلات برجسته Early Access را برطرف کند. به صورت کلی بازیکنان از EA می خواهند که ویژگی‌های کلاسیک را بازگردانند. اگر EA می‌خواهد طرفداران را به بازی بازگرداند باید هرچه سریع‌تر مشکلات را برطرف کند. امیدواریم که پچ‌های آینده به طور قابل توجهی بازی را بهبود دهند و بازیکنان را به آنچه می‌خواهند برساند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Battlefield 2042 نمرات منفی در استیم دریافت می‌کند

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها