استودیو DICE در حال حاضر فقط روی بازی Battlefield 2042 تمرکز می‌کند

بدون شک بازی Battlefield 2042 به لطف وضعیت عرضه و تغییرات ناامیدکننده یکی از سخت‌ترین راه اندازی‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی را داشته است. همه اینها باعث شد که بازی در کمتر از چند ماه پس از انتشار 90 درصد از بازیکنان خود را از دست بدهد، البته استودیو DICE در تلاش است تا این وضعیت را تغییر دهد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

به نظر می‌رسد که استودیو DICE بازی Battlefield 2042 را برنامه اصلی خود تا دو سال آینده قرار داده است. در یک مصاحبه از مدیر عامل استودیو DICE، ربکا کورتز درباره تمرکز فعلی این استودیو روی بازی Battlefield 2042 و اینکه این به معنای نادیده گرفتن بازی‌هایی مانند Mirror’s Edge است، سوال شد.

استودیو DICE بازی Battlefield 2042

در جواب کورتز گفت که ما فقط روی بتلفیلد 2042 تمرکز می‌کنیم چراکه هیچ وقتی برای چیز دیگری نداریم. آنها قصد دارند تا در سه سال آینده این بازی را به جایگاهی که لیاقتش را دارد برسانند و این تنها برنامه سال‌های آینده آنها است.

آنها می‌خواهند تا Battlefield 2042 را از یک شکست به یک افتخار برای تیمشان تبدیل کنند. این همان چیزی است که آنها به دنبالش هستند و تمام انرژی خود را برای آن می‌گذارند.

در طی چند سال گذشته، طرفدارن Mirror’s Edge تمایل به دریافت یک ریمستر یا بازی جدید را از این مجموعه داشتند،‌ ولی با توجه به اهداف کورتز و تیمش در استودیو DICE برای پیشرفت Battlefield 2042 تا سه سال آینده، به نظر آنها حتی به Mirror’s Edge فکر هم نمی‌کنند.

در این مصاحبه همچنین از کورتز سوال شد که آیا ممکن است روزی از بتلفیلد 2042 ناامید شوند و نظرات فوق العاده منفی بازیکنان را به عنوان یک شکست برای این بازی بپذیرند.

متاسفانه، کورتز در جواب گفت نه پس اینطور که به نظر می‌رسد تا چند سال آینده هیچ خبری جز Battlefield 2042 نیست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها