Halo Infinite تنها چند روز پس از انتشار بخش مولتی پلیر، گلد شده است

بازی Halo Infinite گلد شده است. حساب توییتر Halo به تازگی خبر از اتمام ساخت این بازی داده است. این اعلامیه تنها چند روز پس از انتشار بخش چند نفره بازی کمی طرفداران را گیج کرده است. بخش چند نفره بازی همانطور که در مازستا اعلام کردیم در مراسم 20 سالگی ایکس باکس به صورت زودهنگام معرفی و پخش شد. البته به نوعی نسخه بتا بود پس از لحاظ فنی در آن زمان بازی هنوز گلد نشده بود.

Halo Infinite تنها چند روز پس از انتشار بخش مولتی پلیر، گلد شده است
Halo Infinite تنها چند روز پس از انتشار بخش مولتی پلیر، گلد شده است

در صورتی که با اصطلاح گلد شدن آشنا نیستید،‌ این اصطلاح برای توصیف نسخه نهایی یک بازی قبل از انتشار آن بازی است. به این معنی که ساخت بازی تمام شده است و دیگر اماده انتشار است. البته امروزه این اصطلاح معنای دقیق خود را ندارد چراکه تیم 343 هنوز قرار است تا زمان عرضه بازی در 8 دسامبر به کار بر روی آن ادامه دهند.

آنها همچنین در تلاش هستند تا هرگونه اشکال را در نسخه نهایی برطرف کنند. نسخه گلد هیلو در حال حاضر آماده است، ولی در 8 دسامبر منتشر می‌شود. البته این هنوز نکته مثبتی است و باید خوشحال باشیم که Halo Infinite واقعا همانطور که وعده داده شده بود در 8 دسامبر منتشر می‌شود. فقط باید تا ماه می برای ویژگی‌های بخش داستانی چند نفره صبر کنیم.

در حال حاضر بازیکنان می‌توانند برای یادآوری خاطرات نوستالژی هیلو بخش چندنفره آن را بازی کنند. فصل اول این بازی در حال حاضر عرضه شده است،‌ ولی بازیکنان ممکن است متوجه پیشرفت کند آن شوند.

البته فصل اول این بازی 6 ماه طول می‌کشد و قرار است 343 تمام مشکلات بازی را در این 6 ماه رفع کند. بازیکنان از پیشرفت کند بازی ناراضی بودند بنابراین 343 تصمیم گرفت تا امتیازاتی را بعد از هر نبرد به بازیکنان بدهد.

هیلو اینفینیت یک اثر فوق‌العاده است که قطعا ارزش امتحان را دارد. اگر به دنبال تجربه‌ای برای جبران Battlefield 2042 و Warzone هستید این بازی بهترین انتخاب است که در استیم نیز رایگان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Halo Infinite تنها چند روز پس از انتشار بخش مولتی پلیر، گلد شده است

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها