تست بخش کوآپ بازی Halo Infinite شروع شده است

تست آزمایشی یا به اصطلاح پرواز قابلیت کوآپ بخش داستانی بازی Halo Infinite شروع شده است و از تاریخ 15 ژوئیه تا 11 آگوست ادامه دارد. شما می‌توانید با دوستان خود این حالت را تجربه کنید و پیشرفت‌های تیم را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. استودیو 343 خبر داده است که این حالت به گونه‌ای طراحی شده است تا شما با دوستان خود بتوانید در یک سطح پیشرفت کنید و آن پیشرفت را به فایل ذخیره خود اضافه کنید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

این تست آزمایشی بازی شامل بخش داستانی بازی Halo Infinite می‌شود، ولی شما در هنگام تجربه این بخش نمی‌توانید از بخش‌های چندنفره، آکادمی یا شخصی‌سازی بازی استفاده کنید.

اگر در حال حاضر مشترک سرویس گیم پس باشید یا بازی را از قبل خریداری کرده باشید، می‌توانید به این تست دسترسی پیدا کنید. با این حال، بازیکنان استیم تنها در صورت دریافت دعوتنامه و کلید استیم می‌توانند این بخش را تجربه کنند.

در طول این تست شما می‌توانید هر ماموریتی که قبلا انجام داده‌اید را دوباره تکرار کنید. فقط کافی است تا TacMap را باز کنید و ماموریتی که می‌خواهید را پیدا کنید و کلید Replay Mission را انتخاب کنید تا آن ماموریت را تکرار کنید. هر سلاحی که در دست داشته باشید با شما وارد همان ماموریت می‌شود.

برای برگشتن از آن ماموریت هم یا ماموریت را تمام کنید یا دوباره از طریق TacMap به دورترین نقطه‌ای که در بازی رسیده بودید برگردید.

هنگامی که یک رهبر تیم Fireteam ماموریتی را شروع کند هرکدام از اعضای تیم درخواستی را برای ذخیره پیشرفت دریافت می‌کنند. پیشرفت تیم در این بازی مجموعه‌‌ای از پیشرفت همه بازیکنان است و هر پیشرفتی که در طول یک جلسه تیمی بازی انجام شود در فایل ذخیره هر کدام از اعضای تیم به صورت اتوماتیک ذخیره می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها