بخش چند نفره بازی Halo Infinite یک ماه زودتر در دسترس قرار می‌گیرد

به تازگی اخباری را از عرضه زودتر بخش چند نفره Halo Infinite دریافت کرده بودیم که تنها یک روز پس از انتشار تکذیب شدند. اخیرا در مازستا گفته بودیم که بخش چند نفره Halo به دلایلی، دیگر امروز منتشر نمی‌شود، ولی به نظر مایکروسافت دوباره همه را گول زده است و در مراسم 20 سالگی ایکس باکس عرضه زود هنگام این بخش را اعلام کرده است.

ایکس باکس دیورز به مناسبت سالگرد 20 سالگی خود  اعلام کرد که بخش آنلاین بازی Halo Infinite قرار است یک ماه زودتر از تاریخ رسمی منتشر شود. البته این سلگرد شامل سالگرد 20 سالگی هیلو نیز می‌شود چرا که این بازی اولین بازی انتشار شده به همراه ایکس باکس بوده است. این قطعا بهترین روش برای جشن گرفتن این سالگرد است.

بخش چند نفره بازی Halo Infinite یک ماه زودتر در دسترس قرار می‌گیرد
بخش چند نفره بازی Halo Infinite یک ماه زودتر در دسترس قرار می‌گیرد

این خبر خیلی غافلگیر کننده نبود زیرا راه اندازی بخش چند نفره این بازی چند روز پیش به بیرون درز کرده بود، البته روز بعد نیز انتشار این بخش تکذیب شد. به نظر می‌رسد که این تکذیب روشی برای گول زدن طرفداران و جبران درز اطلاعات ایکس باکس بوده است. بازیکنان می‌توانند از امروز از این بخش که کاملا رایگان است لذت ببرند.

طرفدارانی که به بخش بتا و تست چند نفره بازی Halo Infinite دسترسی داشتند نظرات و انتقدات بسیار مثبتی داشتند که هیجان عرضه زود هنگام این بازی را بیشتر می‌کند. Grapple یک افزوده فوق‌العاده به گیم پلی سریع Halo است که بازی را از چیزی که هست جذاب‌تر می‌کند. سلاح‌های جدید هم به نظر جایگاه منحصر به فردی در این بازی خواهند داشت. این بخش چندنفره کاملا رایگان است  و به همراه یک بتل پس که 10 دلار قیمت دارد عرضه می‌شود.

این تنها چیزی نبود که مایکروسافت در مراسم ایک باکس اعلام کرد. ایکس باکس همچنین 70 بازی کلاسیک را دارد به نسل جدید می‌آورد و قرار است مستندی بر اساس راه 20 ساله این شرکت ساخته شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها